Hiç sevgilinizin ayakkabısını koklamayı düşündünüz mü ?

Aga bazen sevgilimin ayakkabısını görüyorum mesela kapının önünde. Kimse yokken acaba kokuyomu diye merak ediyorum. Koklamaya korkuyorum. Ya kokuyosa :/ Siz merak etmiyo musunuz acaba sevgilinizin ayağı kokuyor mu ?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• hahahaha,20 sene olmuştur,sevdıcegımın ayakakbısını calmıştım,anlasın dıyede tekını bırakmıstım o ayakkabıyla belkı 1 sene yattım ben yahu:)))

her zaman boyle afıse etmem kendımıya oldu bakalım bu seferlık:))

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ayak arkadaş bu tabi kokar :)) Şaka bir yana ayak kokmaz ayakta bulunan ter bezleri kokusuzdur ve normalde sağlıklı bir ayak kokmaz. Kokan ayağın nedeni ayak mantarları olabilir ve ayakkabılar olabilir. Bu yüzden bir şey demem doğal bir durum bu kokuyorsa çözüm bulma yoluna başvururum.

0|1
    0|0
  • Hayır ruh hastası mıyım :D

0|1
    0|0
  • la kokuyosa kokuyu alırdın zaten ahdskajdsajdlas ayak fetişin mi var yoksa ?

0|1
    0|0
    • Yok ya ben sevmıyorum ayak. Bi ara merak edıyodum da bir kızla yaptım hayattan soguttu ayaktan degil*.

• aynı ayakkabıyı sürekli giyiyorsa kokar

0|1
    0|0
  • neden oyle bir igrenclik yapim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• koklamaya korkuyorum sorunun en can alıcı noktasıydı benim için birader.. uğraşma böyle şeylerle daha yukarılara odaklan..

0|1
    0|0
  • Ne güzel miss gibi kokar eğil mi o çorap kokusundan gelen kokular ayakkabıya sinmiş,parmak aralarındaki o muhteşem koku ayakkabıya ayrı bir hava katmıştır.

0|1
    0|0
  • kötü k0ku gelirse ilişkim biter onun için işim olmaz:D

0|0
    0|1
  • benim eski sevgilimin babetlerini zorla çıkarmaya çıkarmaya çalıştım :D takılırım ölesine şakalaşırım :D çıkarmadı ya kokuyodur ya da babet çorabı vardır :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...