Size hiç tanımadığınız biri kitaplarınızın arasına notlar bıraktı mı oyle olsa ne yapardınız

size hiç tanımadığınız biri kitaplarınızın arasına notlar bıraktı mı oyle olsa ne yapardınız

...maşallah...

filmlerde oluyor ya demin ki filmde bir üst adım not bırakan şiir kitabı bıraktı en son hatta ..acaba gerçek olsa ne yapardık?ne tepki verirdik kitap arasında şiirler bulsam ben de yazıyla "kimsniz"diye not bırakırdım ay nı tarzda cevap olurdu, siz ne yaprdınız bu iyi fikir dimi "kiimsiniz"yazmak=)?

• Adam bana nereye not bırakmışsa bende aynı kitabın arasına" kimsniz" derdim mi dersiniz?
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Karşıma çıkın diye not mu bırakırdınız
    100% (1)0% (0)100% (1)Oy Ver
  • Bişey yapmazdınız gerçekten isteyen karşınıza çıkar diye düşnürdünüz
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Adama" teşekkür ederim adama kimsiniz " mi yazardınız aynı yere?
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Adama "karşıma çıkın yazardım "mı dersiniz?
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
e herkes karşıma çık derdim demiş e çıkınca ne diyeceksiniz ki ?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• VAYYY BE GENÇLİK OKULDA BENDE EBRU DİYE Bİ KIZA HER GÜN KARANFİL ALIRDIM. PARA YOK TABİ GÜL ALMAYA. KIZDA TAMMM BİR TÜRK MALI OLDUĞUNDAN ALIR ÇÖPE ATARDI SONRA İNAT ETTİM KIZLA ÇIKTIM TAM ÖPÜŞÜRKEN AĞZIMI SİLİP ŞUTLADIYDIM.

NEYSE SORUNA GELİNCE SENDE OTURDUĞUN MASA VEYA SIRAYA NOT BIRAK EŞŞEK DEĞİLSE GELİP BULUR

0|0
    0|0
    • kimsiniz demek gibi dimi :S

• Aynen Sende ona bişeyler yaz .Adını sor ya da görüşmek istediğini söyle git uzaktan izle görür mutlaka

Erkekler Ne Diyor 6

• kendi sorununa farklı seçenekler koyman...seninle aynı seçeneği işaretliyelim diye onı sıralamanın zirmesine yerleştirmen zor durumda olduğunu gösteriyor... linki izle çok şaşıracaksın... herşey not yazmakla başlamaz bazen bitmesi için de yazılır... link

0|0
    0|0
  • Bana da bıcok kez not bıraktılar. Yalnız mektup okumayı sevmem ben.Dırek yırtar atarım.Doner dolaşır gelır karsıma.Sen de yırt at.Okumadan!

0|0
    0|0
  • Çok hoşuma giderdi.

Bende ona türlü oyunlar oynayarak bulurdum onu :)

0|0
    0|0
  • bana nereye not bırakmışsa bende aynı kitabın arasına" kimsniz" derdim

0|0
    0|0
  • ben çok mutlu olurdum:)

0|0
    0|0
    • ne yapardın peki

• gerçekten var mıböyle bişi yani birisi kitaplarının arasına notlar mı bırakıyor:)

• Nerede o günler:)

• lan bir git sayende kitap okumayı bıraktım yazardım kocaman kitabın tam ön yüzüne kocaman yapıştırırdım o yazıyı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Romantik notlarsa hiç almayayım direk çöpe basket deneme kağıtlarım olur o notlar

0|0
    0|0
  • üff kimsn bee slk .s .s .s

0|0
    0|0
  • karşıma çıksın diye not bırakırdım

0|0
    0|0
  • kütüğüme geçiririm o adamı

0|0
    0|0
Yükleniyor...