Besyo okuyan varsa hangi üniversite?

Aranızda besyo okuyan var mı?

Varsa hangi üniversite?

Olduğunuz üniversiteyi önerir misiniz veya bölümden şikayetçi olduğunuz yanlar var mı veya memnun olduğunuz şeyleri de yazabilirsiniz ve herhangi bir öneriniz var mı besyoya hazırlanıyorum da teşekkürler şimdiden :)

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• tokat gaziosmanpaşa üniversitesi beden eğitimi okuyorum.unı cok saglam degıl ama besyosunda çok sağlam sporcuları var.tesis bakımından tr de ilk 5te diyebilirim.kendini geliştirmek istiyorsan gel derim.yok şehir yasantısında hareket istiyorsan sakın gelme:D lisansa göre alım yapılıyor.kordınasyon sınawı yoktu gecen yıl bildiğim kadarıylada bu yılda olmayacak.

0|0
    0|0
    • kordinasyon sınavına gircem ben ya :)

• haftaya kurs başlıyo zaten ona gidicem :)

• sadece bir yerde deneme kordınasyon olan yerler risklidir herzaman.mümkün oldugu kadar fazla yerde gir sınava ve her yerın sınav parkuruna farklı hazırlan.k gelsin sana bol şans.umarım kazanırsın

Erkekler Ne Diyor 3

• Antalya akdeniz üni. Vallaa bana gore herşeygayet ggüzel ha eksi yönleri de var tabi ama kazandıktansonra ddoğru bir tercih yaptigini anlarsin okuduğum üniversite ye gelince öğrenci için ideal her yönüyle maddi manevi

0|0
    0|0
    • eksi yönleri ney sana göre ?

• sakarya besyo ve besyoda torpil kalmadı artık tavsiye ederim ama girdikten sonra dikkat etmen gerekenler var

0|0
    0|0
  • Besyo'da genelde torpil işliyor, fakat daha önceden sporla ilgilendiysen girmen kolay olur.

Besyo'da okumadım fakat 13 yıldır artistik jimnastik çalışıyorum Besyo'nun jimnastik salonlarında, olumsuz bir yönünü görmedim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...