KS'de bugün fark ettiğim birşey paylaşmak istiyorum siz ne düşünüyorsunuz?

Uzun süredir KS'deyim aramıza yeni üyeler katılmış ve eski bir kaç üye de site biraz farklılaşmış. Açıkca söylemek gerekirse birileri birilerine bok atma peşinde real kendini üste çıkarma peşinde ben bu durumdan rahatsız oldum. Hepiniz değerli insanlarsınız yani bir çoğunuzla koyu muhabbetim olmasa da.Şurdaki güzel ortamın tadını kaçırıcak insanların banlanmasını talep ediyorum hem fikirmisiniz?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• iki yil onceye kadar insanlar ne güzel anlasiyordu simdi birbirini ezmek tad kacirmak icin buradalar hic alakasi olmadigi tanimadigi insanla sırf soruya verdiği cevap için kavga edenler mi ararsin , küfürlü konuşma mi ararsin burada kari kiz ariyorum diye soru soran mi ararsin ne ararsan hepsi burada eskiden buradakiler eglenmek iyi zaman gecirmek icin buradaydi simdi millet kimi rencide etsem de dikkat ceksem millet beni tanisa peşinde ya insan uzun uzun dert yaziyor gelip altina biri özet gecsin yok okumadim yok roman mi yazdin ya okumadiysan hosuna gitmediyse cik git seviyesizlige ne gerek var? eskiden amac eğlenmek şimdi xper toplamak...

Suçun yarisi da bu modlarin adam imla hatasi yapar byuk yazar soru kalkar ama.kari kiz arayanin kalkmaz modum tanidiginin zoruna gitcek bir cevap ver yorumun yönetici tarafindan silinir ama adam resmen kiza küfreder assaglar kimse ses çıkarmaz artık üye olsun da ne olursa olsun diyorlar resmen korkudan arkadaslik istegi kabul edemiyoruz ya direk saygisiz edepsiz mesajlar v.s site yönetimi iş yapmiyor açık ve net... şimdi bu cevapta kalkar...

3|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Dün bir gizliyi rencide etmek isteyen kişiye sinirkendim sanki bana yapılmış gibi kızı savundum

Sonra düşündüm ne oldu diye ? anlayan olmadı :))

0|0
    0|0
  • kesinlikle o bikac ksi yuzunden kacinci hesap oldu bu onlarin satasmalri yuzunden nikcm kirlendi resmen :)

0|1
    0|0
  • Evet daha demin yaşadıgım bir olay gibi. Kendi düşüncelerimi söylüyorum altına gelip abuk sabuk insanlar laf atıyor. Özgüven problemlerin biz burada çekiyoruz anlıcağın. Özellikler erkeklerin bayanlara karşı hiçbir saygısı yok. Kendilerini küçük düşürüyorlar haberleri yok

1|0
    0|0
  • Kızım sana söylüyorum gelinim sen anla misali. :)) İnsanlar değişmez napaabiliriz ki? Zaten küfürlü kaba yorum yapanları site üyeliğini siliyor.

0|0
    0|0
  • Gizli profillere sığınıp huzur bozan çok insan var.

Son zamanlarda sıkça denk geliyorum ve artık hepsi birer birer batmaya başladı bana.

Ben de talep ediyorum; hemfikiriz.

0|0
    0|0
  • bunu neden dert ettin acaba uzun uzun yazmışsın bide :D::D

0|0
    1|0
    • Dert etmek değil konu sadece gereksiz huzur kaçırıyorlar :)

• Merhaba, tanisabilir miyiz? Ve efendim koleniz olurum mesajlarinda gina geldi artik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sonu yok dostum

0|1
    1|0
  • hem fıkırız

0|1
    1|0
  • Gunde 1 2 saat gırıyorum ve cevaplayacagım soruları da ınsanları da secıyorum acıkcası. Ben de 3.5 aydır buradayım o yenı kategorısıne gırıyor muyum bılemem

0|0
    0|0
Yükleniyor...