Spora giden arkadaşlar günlük programlarını paylaşabilir mi?

Spora giden arkadaşlar günlük programlarını paylasabilir mi ? Mesela pazartesi karın sırt gögüs mü calısıyorsunuz diger günler neler yapıyorsunuz ? Her yorum için teşekkür ederim.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bak spor salonuna gitmiyorsan bence bir gidip ordaki hocalardan yardım al çünkü öncelikle yapmak istediğin şeye karar vermen lazim Fitness Body Building vs sonra ben sana kendi hocama sorup yardım edebilirim tabi önce ölçü aldırman lazım :)

0|0
    0|0
    • hocam ölcüleri veriyim isterseniz ben gögüs ve karın toplamak istiyorum spor salonuna yazıldım 1.70 boy 73 kilodayım hoca kilo vermen lazım diyor ama ben gögüs ve karını toplamak istiyorum sürekli kosu bandı bisiklet ve cubuka gönderiyor sinir oldum parayı peşin vermemiş olsaydım bırakırdım ama şu an bunları toplamak için napmam lazım blmıyorum.

• O hareketlere bak, bak ben 6 haftada felan 5 kilo attım tabi kardiyo yapıcan abi şeker tuz unlu mamüller 9 dan sonra yemek yok, kendini tutarsan ilk ay bile görürsün değişimi, kasta problem etme yağı atıp kas kütleni arttırıcan her türlü kaslı olcan, ama hocaayla konuş öyle bişi varsa paranı geri almaya çalış, dikka et kendine kardeşim :)

• saolun dediklerinize bakcam zaten günde 2 ögün filan yiyorm yemek pek birşey yedigim söylenemez bakcm artık tekrar saolun.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Paylasıyım kardeşim 2 gün agırlık calısıp 3 günde yüzme yapıyorum boş kalan zamanlarımda şınav + ip atlıyorum

0|1
    0|0
  • Pazartesi göğüs biceps

Salı rest

Çarşamba sırt arka kol

perşembe rest

cuma rest

Cumartesi Omuz bacak

pazar rest

Haftada 3 gün mis gibi :)) 4 yapıyorum bu aralar gerçi cardio yapıyorum 1 günde 35-40 dakika

0|1
    0|0
    • vallahi ben pazartesi ve salı çalıştıktan sonra çarşamba dinlenip perşembe cuma yapıyorum cumartesi de gidip kardiyo yapıyorum 10 numara :D

• ben birgün fitness birgün cardio yapıyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...