Gösteriş mi yapıyor ben mi fesatım ?

Tecrübe kazanmak için kıdemli bir meslektaşımın yanında maaşlı olarak çalışıyorum. Bir araba almayı çok istesem de henüz yeteri kadar birikim yapamadım. ama patronum hatırı sayılır derecede varlıklı. benden memnun olduğu için birkaç defa arabayı ben alayım bana borçlan kredi ile faizle falan uğraşmazsın hem diye teklifte bulundu. ben her defasında reddettim ve konu aylar öncesinde kapandı. nişanlısı öğrenci ve bu sene mezun oluyor.henüz kendi parasını kazanmıyor. nişanlısına araba almaya karar vermiş hem de lüks bir araba. bugün sabah gelir gelmez sana araba alacaktık hadi araştıralım bana borçlanırsın dedi. ben de bütçemin yeterli olmadığını birkaç sene sonra alabileceğimi söyledim.ardından nişanlısına araba almaya karar verdiğini alacağı arabayı anlatmaya başladı.gösteriş yaptığını düşündüm ve benim nişanlınız gibi araba alacak bir koca adayım yok dememek için kendimi zor tuttum. gösteriş mi yaptı yoksa ben mi fesatım sizce?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• bence gösteriş yapmadı

ne iş yapıyorsun merak ettim nedense meslektaşız gibime geldi

0|0
    0|0
    • avukat :)

• inşallah ;)

• ben öyle istiyorum :)

özelden konuşmak ister misin :)

Erkekler Ne Diyor 3

• vay be ne patronlar varmış bana ilginç geldi..

0|0
    0|0
  • kabul edersen sana nişanlısı gibi davranır... dikkatli ol bu zamanda böyle patron zor... ben 18 yıldır çalışıyorum böylesini ne gördüm ne duydum... tehlikenin farkına var

0|0
    0|0
  • Nişanlısına araba alabilecek kadar cömert bir adam ne gördüm ne duydum. :-) Bankalar insanı ne kadar zor durumda bıraksalar da ondan bundan borç almaktan iyidir. Kimseye bağımlı olarak yaşamazsın. Patronun değil, kim olursa olsun öyle bir hataya sakın düşme.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...