Sizce Galatasaray-Fenerbahçe maçının sonucu ne olur?

Sizce Galatasaray-Fenerbahçe maçının sonucu ne olur?

0|0
10|21

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• GS bu şekilde oynamaya devam ederse fb kazanır..

kazansında zaten. belki serefsız aysalın aklı başına gelir.

takımı mahvetti pislikkk yine sinirlendim bakkkkk

0|0
    0|0
  • Hakemleri satin almadiysa Aziz bey yeneriz. Fenerbahce iyi degil, hakemler yardim ediyor ve yani sira Besiktas ve Galatasaray hatali oynadi bir cok maci.

1|1
    1|3
    • aziz yine yürüyüş yaptı anıtkabire şimdiden maçı satın aldılar.

• Agzi olan konusuyor.

• bırakın bu işlerı şike yaptıysa kımle yaptı bı tek azız başkanmı var kendı kendınemı şıke yaptı D:

• Arena'da rakip tanımıyoruz kimseden korkmuyoruz derbinin galibi Galatasaray olacak

0|0
    0|0
  • son 3 maçtaki gibi oynamazsak maç biizmdir

0|1
    0|1
  • yenecez tabiki şimdi galatasaray düşünsün :)

0|0
    0|0
  • Gs bu sene fos .

0|1
    1|0
  • ne olursa olsun

0|0
    0|0
  • 1-1 biter bence

0|0
    0|0
  • Galatasaray kazanır

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 21

• Berabere biter

0|0
    0|0
  • bu macı galatasaray kazanır ama fenerbahce sampıyon old...

0|1
    0|0
  • arenada 4 maçın ikiisini fenerbahçe ikisini galatasaray kazanmış bu maçı fenerbahçe çok rahat kazanır ve arenada galibiyet üstünlüğü kurar

0|3
    0|2
  • Beraberlik olur büyük ihtimal Fener bu sene Sampiyon

0|0
    0|0
  • Şapmiyon olamaıktan sonra Feneri yensek nolur yenilsek nolur? Türkiye K. alsak bari.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe kazanır.Ben Galatasaraylıyım ama bu sene takımımdan soğudum o derece rezil oynuyorlar ve kaybetmeyi hak ediyorlar.

0|1
    0|0
  • vasat bir takım ve çok kötü futbol oynayan galatasarayla,emenike ve sow gibi rakip takım futbolcularına değişik bir uygulama yapan fenerbahçeyi kıyaslamak saçma değilmi ?

0|3
    0|3
  • Galatasaray eze eze kazanır tek farklı galibiyet bile beni tatmin etmez

0|0
    0|1
  • Bir süpriz olmazsa Fenerbahçe alır Beşiktaşlı olarak öyle düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Galatasaray tabiki.

0|0
    0|0
    • Almislardir. Bir cok macini izledim fenerin ve hep hakem hatalari mevcuttu. Iki mac hakem bunlara karsi kotu karar verdi diye tum federasyonun basinin etini yediler, kendiler hakemler yuzunden yeninci, susuyorlar. Gulunecek durum. Sampiyon olsalarda kac yazar ki? Utanc verici durum sampiyon ol, Avrupaya gideme men yuzunden. Ozaman sampiyon olunmaz sampuan olunur.

• Abi ben Selcugun sergiledigi performansdan artik keyif almiyorum. Oyunu sogutuyor sadece. Bilmiyorum takim bu aralar moralimi feci halde bozuyor, yani takimda istek yok gibi. Chelsea macinada cikmadan resmen kayip etmek icin ciktilar.

• Aynen. Muslera, Melo, Semih ve Sabri disinda pek memnun kaldiracak performans sergileyen yok bence.

• etoyu bile durduramayan gs defansı emenike sow webo üçlüsünü nasıl durdaracak çok merak ediyorum :D

0|0
    0|1
  • Kim yener bilmemde fenerbahçe yenerse galatasaraya büyük darbe vurur şampiyonlar ligide hayal olur :)

0|1
    0|1
  • Bu soruyu neden sordunki ?

0|0
    0|0
  • Karşılıklı Gol VAR

0|0
    0|0
  • 3-0 fenerbahçemiz kazanacak 5 te olabilir

6 da

0|0
    0|1
  • o maçı Galatasaray düşünsün zaten Fener istedi gibi oynuyor sağ sol caner bir ikitane orta açar gol olur kolayca kazanırız ŞAMPİYON FENER :)

0|0
    0|1
    • siz sadece ortada dönen oyuna bakıyosunuz savunmada semih alex başarılı. kaleci desen dünyanın e n iyi kalecilerinden kötü oynasakda kalecimiz var

• tamam tamamm takıl sen :)

• gs yener ama ne kıymeti var

0|0
    0|0
  • bir gs li olarak yenilmesini istiyorum cimbomu protesto ediyorum bu derbide:D

0|1
    0|0
  • rezil oynuyoruz. yenilirsek şaşırmam.

0|0
    0|0
  • sonuç önemlimi sampiyon FENERBAHÇE :):)

0|0
    0|0
  • cimbom vurur geçer. Hem fenere hem fenerasyona hemde kızarmış tüpcüye :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...