Web sitelerinin kapatılması ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar anlayan cevaplasın,akpliler olsa daha iyi olur:)SİZ youtube,facebook veya twitter'ın kapatılmasına ne diyorsunuz?ulusal güvenliğimizi tehdit mi ediyor?nasıl tehdit edebilir ki?haa madem tehdit ediyor,o zaman Fethullah Gülen'in siteleri de,Adnan Oktar'ın da,ve pkk gibi terrör örgütlerinin de siteleri kapatılsın?Twitter'a şu anda giren akpliler de var destekledikleri halde...nasıl bir çelişkidir anlamıyorum.Sen anlamazsın diyeceksiz evet doğru anlamıyorum çünkü çok mantıksız...saygılar efendim...

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Kapatılmaları iletişim hak ve özgürlüklerini ihlal bana göre..Her ülkede birtakım skandallar oluyor ama hiçbir medeni ülkede böyle saçma sapan yasaklar uygulanmıyor..Bu yasak ile Avrupanın gözünde madara olduğumuz yetmedi son olaylarla birlikte ülke onlarca yıl da geriye gitti..

Bizim ülkede liderler koltuğa bir yapışıyorlar pir yapışıyorlar, kendilerini düzeltmek ve daha iyi olmak yerine yaptıkları hataların duyulmaması için yasaklama yoluna gidiyorlar..İşte bu ülkenin demokrasi ve idare anlayışı !

Bu olaylar bir başka medeni ülkede olsaydı hükümeti 2 günde düşürürler, liderini de tutuklarlardı..

Dünya yüzünde, gayri demokratik bir ülkede yaşayıp da '' demokratik 21. yy ülkesinde yaşıyoruz, kıymetini bilelim '' diyen tek millet de biziz herhalde, çok acı !

0|1
    0|0
    • tamamen katılıyorum,özellikle son cümlen kapak niteliğinde:)))teşekkür ederim...

• Zaten fazla uzun olandan ve totosu yere yakın olandan korkacaksın ..:)

Neyse , iyi akşamlar, keyifli paylaşımlar dilerim..

• hahahaha!iyi akşamlar:)))

Kızlar Ne Diyor 1

• diğer ülkeler ilerlemeye devam ederken bırak yerinde saymayı daha da geriliyoruz. Nasıl bir ülke haline geldik anlamıyorum. Allah sonumuzu hayır etsin. twitter kullanmıyorum ama yine de kullanan insanlara cok büyük saygısızlık olduğunu düsünüyorum.

0|1
    0|0
    • efendim twitter ulusal güvenlikmiş,ortadoğudakileri ve teröristleri unutmuş amcam:S

• hıncını alıo..kendisi yapıp başkalarına ...kaka atıo:S...şimdi de seçimlere kılıfı hazır,chp veya mhp ya da başka bir parti gelirse yandaş üzerimize palayla gelir valla içsavaş çıkar..sonra suç chpnin...12 yıldır insanları bu hale getiren de chpmiydi acaba?

• bilmiyorum ya canım cok sıkılıyo bu durumlara..Allah sonumuzu hayır etsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• En başta şunu belirteyim AKP li değilim.Ancak twitter bir mikroblog stesi olmaktan çıkıp insanların aklının her konuda çelmeye çalışıldığı bir ortam haline geldi.Herkes bir değil tabii ama burada yazılanlara inananlar var.Kapatılmasını saçma gereksiz buldum ama yukarıda belirttiğim etkenlerde var tabiiki.Malum sözüm meclisten dışarı;Milletimiz biraz cahil at gözlüğü takıyor ne desen inanıyor.

1|1
    0|0
  • Onu bırak da

o kadr kişi giriyor twitter a ve twitter internet ile ilgili birşey.

yani biz her ay para vermiyor muyuz? veriyoruz. o zaman kapatılıyorsa bu durumda bütün ttnete para verenlerin hakkı yenmiyor mu ? bir kaç kişi birşeyler yapmışsa bunu tüm twitter kullananlara mal mı edilmeli?

acıcaksı ttnet twitter a girilmeyecekse cfiyatı yarıya düşürmeli

1|1
    0|0
    • +1,arkadaş japonyada tüm evlerde internet prizlerden geçiyor ve 46 mb idi 2008 yılında,hemde ücretsiz,biz geniş olanından iyi kazık yiyoruz:S..demekki beleşe olabiliyormuş...

• kore bile 4G'ye geçti* biz"türkcell'in Turbo 3 G'siyle uğraşıoz millet sevinio*...haaa korsan dvd bilmemne indirmek yasak,madem öyle ver 3000 TL asgari ücret alalım orjinali,devlet beni teşvik edio bir de download ve yükleme hızı veriyorsun o kadar para alıyorsun...ne içtiniz yaaa:))ben de istiyorum ondan:D

• Aynen yani. dogru diyorsun.3000 lira olsa ve alım gücü olsa kimse çakmalarla ugraşmaz. ama şu var 3000 lira verse zaten milletin varlık icinde oldugunu algılaması zaman alır. cünkü görmemişlik var bazılarında

Yükleniyor...