Önlisans mezunuyum iş arıyorum bildiğiniz eleman arayan yerler var mı?

Önlisans mezunuyum iş arıyorum bildiğiniz eleman arayan yerler var mı?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Geçici aradığın için bulamayabilirsin. Bu zaman da önlisans değil, arkalisans da okusan dayısız iş sahibi olmak çok zor. Belki bulursun; ama gençliğini boşa harcatırlar. KPSS sınavından 90-95 puan alacaksın, kimseye boyun eğmeyeceksin ya da arkası sağlam bir dayı bulacaksın. Ben de dayıya gerek yok diyenlerdenim. Ben de önlisans mezunuyum. İşim var; ama evlenmeyi düşünebilecek kadar iyi olduğunu söyleyemem. İstanbul da iş bulamama imkanın bence yok denecek kadar az. Özgeçmişini düzgün bir şekilde yazarsan iş bulabilirsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• yahu hangi şehirdesin ne iş yapabilirsin onları bir yaz hele ne cahilsiniz yaw bu üniversite okuyanların kafasından her zaman bir tane tahtayı söküp alıyolar.

0|1
    0|0
  • kendi bölümünle ilgili iş bakıyorsun degil mi?

10-15 tane de siteye üye ol. kariyer net secretcv yenibir vs vs.

0|0
    0|0
    • hayır kendi bölümümle ilgili olmak zorunda değil çünkü geçici olarak 5-6 ay çalışmak istiyorum. bu arada dediğin sitelere de bakıyorum evet

• bunun için iş sitelerine bakmalısın deneyimin yoksa elemanonline

deneyimin kariyerin saglamsa kariyer.net

0|0
    0|0
  • aradığınız iş kolu ve maaş beklentinize bağlı olarak değişir.hele kısa vadeli çalışmak istiyorsan.kısa vadeli çalışacaksan bulabileceğin işler genelde asgari ücret olur.boş boş oturmaktan iyidir.bir ton eleman arayan yerler var.bırak cv ni sitelere,arada çarşıda gezerken bak afiş ve ilanlara kolay bulabilirsin

0|0
    0|0
  • tamam da hangi şehir ?

0|0
    0|0
  • bulunduğunuz yerde işkura kayıt olun, ailenize çevrenize haber salın, çevredeki ilgilendiğiniz firmalara güzel giyinerek kibarca elden cv nizi ulaştırın, 24 saat te telefon açık olsun :D

0|0
    0|0
  • ALLAH ım kolaylık versin

0|1
    0|0
  • özelden bir site yazıyorum...gir cv bırak yarın sana iş bulayım.ciddiyim...

0|0
    0|0
  • eleman derken ?

ve nerede çalışabilirsin şehir olarak

0|0
    0|0
  • Motor servis var yapar mısın ? Kebapcıda

0|0
    0|0
  • Bölümün ne?

0|0
    0|0
  • ekle beni link burada engelleyebilirler emin olamadım

0|0
    0|1
  • bildiğim bazı işler var ama hangi şehirdesiniz?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiç sorma ya,bir ajansa girmek için uğraşmıştım ama direkten döndüm olmadı :(

Hangi şehirdesin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...