Tanrının var olma kanıtı

arkadaşlar ateist bir arkadaşım var onunla din hakkında konusacaz bir tanrının var olduguna dair kanıtlar sizce nelerdir

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• adam: “biliyor musun, bence berber diye bir şey yok.”

berber: “nasıl olur ki? ben buradayım ve bir berberim”

adam: “hayır yok. çünkü olsaydı, caddede yürüyen, bakımsızlıktan saçı sakalı birbirine karışmış adamlar olmazdı..

berber: “berber diye bir şey var ama o insanlar bana gelmiyorsa ben ne yapabilirim ki?”

adam: “kesinlikle doğru! püf noktası bu işte! allah var, ve insanlar ona gitmiyorsa o ne yapabilir ki? işte dünyada bu kadar çok acı ve keder olmasının nedeni

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 4

• link belki fikir olur.

0|0
    0|0
  • Sen bu Dünya ya nasıl geldin de ;)

0|0
    0|1
  • inanmak isteyene kanıt çok. ayrıca tanrı değil de ALLAH demen daha dogru bir yaklaşım olur kanımca.

0|0
    0|0
  • tanrı bir inançtır. inançlar kanıtlanamaz , kanıt istemez çünkü o kalptedir. sen nefretini çıkarıp kanıtlayabilir misin ? veya sevgini , aşkını ? işte bu yüzden o kalptedir..

gerçekten inananlar hissedebilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Şu dünyada tanrının varlığına ya da yokluğuna birşeyi göstermek saçmalık

yapılacak en mantıklı şey bu konudaki Kuranı Allahın-tanrı demiyorum bak Allah diyorum- yokluğuna

göstermektir

bırakın bu işleri de biriniz namaza biriniz sevişmeye gidin hadi

bizi de üzmeyin

cayırt

0|0
    1|0
  • tanrının varlığı ve yokluğu kanıtlanamaz. senin tam olarak konuyla bir bilgin bile yok nasıl bir tartışma ortamı yaratacaksın ki

0|0
    1|0
  • ya bırak ateistle bunları ne konuşuyorsun sorduğun soruyu ateist sormaz :S

0|0
    0|0
  • git biraz kitap oku. inanıyorsan ya tam bir aşık inamıyorsan da nefret etmen lazık tanrının varlığı düşüncesinden.

0|0
    2|0
  • arkadaşım bu konu agır bir konu alanında uzman kişiler dahi bir sonuca varamıyorlar inanıp inanmamak kendisine kalmış bir şey .ben de şüpheci biriyim ama konuyla ilgili sevdiğim bir söz var yoksa eyvallah ama ya varsa ?

0|0
    0|0
  • şimdiki maymunlar neden insan olmuyor.

0|0
    1|0
    • oda bana toprak neden insan olmuyor diye cevap verdi

Yükleniyor...