Yaşadığınız yer veya memleketiniz insanlarının ayırt edici fiziksel veya geleneksel özellikleri var mıdır?

Sizde de bu özellikler var mıdır? mesela benim kökenimin insanlarının çoğunun gözleri çekiktir, ankarann yerlilerinde gözüme çarpan ise birleşik kaşlı olmaları, maşallah tamamen kaş.

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• İstanbul multi kültürel bir şehir o yüzden ayırt edici özellikler pek bariz değil..

Ama şu kadar söyleyebilirim ki İstanbul'un gerçek hanımefendisi ve beyefendisi tam bir centilmen..Giyinmeyi biliyor, kibar..80'inde bile şık ve zarifler..Kaınları makyajlı, ojeli ve bakımlı, erkekleri takım elbiseli ve rugan pabuçlu..

Pek sık rastlayamazsınız sokaklarda , hem çok azaldılar hem de belli bölgelerde ikamet ediyorlar..

Kişisel olarak cevaplarsam; baba tarafım yunan göçmeni..Yunan göçmenleri açık tenlidir..Renkli göz fazlaca rastlanır..Narin ve ince hatlı olurlar..

1|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 5

• memleketimin insanları genel olarak çekik gözlü orta boylu koyu renk tene sahip olmayan kişilerdir :) elmacık kemikleri belirgin kaşlar kalkık ve kısa...

0|1
    0|0
  • Renkli gozlu,beyaz tenli,sari sacli cogunlukla yasadigim yer

tabiki multi kulturel yer o yuzden her ulkeden gelme var..:)

benim annem yesil gozlu abim yesil,mavi karisik gozlu

babam kahve ben kahve :) Turkuz.. pastirmayi seviyoruz :p :p

0|1
    0|0
  • Herkes farklı.kim ne belli değil.ist

0|1
    0|0
  • göçmene benzetirler yüz hatları olsun vücüt olsun biraz sarışınlık

0|1
    0|0
  • Martı kaş deniyor öyle olunca :)

Atalarımı düşününce aklıma ilk gelen karakteristik özellikleri, beyaz tenli ve renkli gözlü olmaları. Ben de beyaz tenliyim, ama gözlerim renkli değil. Zaten olmasını da istemezdim. Bir de güzellikleri meşhurdur hani.

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Memleket BİTLİS buranın insanları öyle yardımseverdirki 55.000 BİN KİŞİ akraba gibidir... yabancı biri gidip herhngi bir evin kapısını calsın o kiişi misafir edilir gerekirse bırakılmaz o evde kalır hürmet edilir... basın sıkısırsa bir insana anlatırsanız size hemen yardımcı olur ... Bitlis insanı Merhametli saygılı Gerektiği yerde sert ve yardımseverdir... Fiziksel olarak kısa boylu ama kalıplıdır genelimiz :) kaba kuvvet işlerinde basarılıyızıdır. Balımız cevizimiz özellikle namı deger BÜRYAN KEBABIMIZ meshurdur... COK ANLATIRDIM.. Kelimeler yetmiyor.

0|1
    0|0
  • kafalarının çalışmamaları.

not : Rizeliyim.

1|1
    0|0
  • bir zamanlar yaşamış olduğum yer diyelim, Ankara insanı kadar kibarlık görmemiş bir memleket görmedim henüz

0|1
    0|0
  • eğer kafası güzelse kesin samsunludur :Ç

0|1
    0|0
  • yuvarlak yüzlüdürler genelde

ve konuşmalarında f harfi ile h harfi yer değiştiriyor :))

1|1
    0|0
  • konuşma tarzımızdan anlarsınız ankaralı olduğumuzu :)

0|1
    0|0
  • tatar mısın?

0|1
    0|0
Yükleniyor...