Hoşlandığınız kıza başka kızların güzelliğinden bahseder misiniz?

Erkeklerin cevaplamasını istediğim soru;

Sevgili erkekler,

Öncelik cool takılan havalı erkek tipine. Çapkın olanlara soruyorum. Olmayanlarda kendilerini öyleymiş gibi hissetsin. 1-) Hoşlandığınız kıza nasıl davranırsınız? 2-) Hoşlandığınız kıza başka kızların güzelliğinden bahseder misiniz? 3-) Hoşlandığınız kıza bu fotoğrafım güzel mi gibi sorular sorar mısınız yoksa bu tür soruları sadece arkadaş olarak gördüklerinize mi sorarsınız. Lütfen ciddi cevaplar verin çünkü cevaplarınızı ciddiye alacağım.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Her ikiside olabilir yani buna tam emin olamazsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hoşlandığımdan kıza bugun ne yaptın ısın vardı halletim mi hastaydın suran agrıyordu 2 gun önce felan hala agrıyor gibi ılgilengımı belirtirim diger sorulara gelince asla yapmıyıp sormuycagım seyler

0|0
    0|0
  • hoşlandığı kıza baska kzıın guzellıgınden bahsedılmez .2 sıkkına gelınce normal sıradan arkadasınada sorabılır bu resmım guzel mı dıye bunda bı sakınca yok

0|0
    0|0
  • biberonumu veririm kızın ağzına emer süt gelebilir bir kaç damla iyi emerse ...

0|0
    0|0
  • 1) insan gibi davranmam

2) başka güzel kızların bana ilgisinden bahsederim

3) kesinlikle gösteririm ne kadar egom okşanırsa o kadar mutluyum, madem o kadar iyiyim takdire de ihtiyacım var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...