Dün izmitte İstanbul'da bugün trabzonda ankarada

Miting düzenliyor sayın başbakan.sorum şu,milyonlarca insan cahil bir siz-ksdekiler- mi akıllı? Artık uyanın objektif düşünün hatta açın az biraz okuyup araştırın.cahiller ancak duyduklarına inanırlar.

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ulan şu zihniyetin kutuplaşmanın eşiğini bile geçmişken hala safları karşıya geçirmenın derdine düşmek , zor yahu..

O değilde ben hala akp'ye oy verenlerin din iman gücüne dayalı siyasete değilde ne zaman cebine bakıp , daha fazlası çıkarken kendini düşünmeyişini anlamıyorum.. bu seçimler panayır gibi, gelip geçiyor ama verılenm oyun 'anlık ' düşünceler ile değişmesine açıkcası 'cahil' lik olarak nitelendirmekten başka kelime bırakmıyor..

Şimdi sen , bana taş atarsında, önce bir atmadan gühanlarından arın.. dsdsa

Tayyip'e bir şey demiyorum çünki adam düşüncesindekılerı dısındakılerı ' mihrak olarak' görüyor.. böyle adama ne desek boş.. yahu daha dün tv de gördüm.. adamın elinde şu pankart yazılı' Kimle uğraştığına dikkat twitter, haddini bil'.. yanına birde twitter kuşu.. boynu bükük..

bu kadarda zihniyet bu sevıyeye indirgenmemeli.. Bence artık 'oy' verecek ınsanlarında bir standartı olmalı.. bu ülkede herkese seçmen kağıdı gitmemeli.. seçecek seviyeye gelmeli bir insan, yoksa görüntüden çok ses çıkıyor..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Vala sana abartılı hibi gelebilir. Ama ben türkiye ortalamasının % 0.01 'ine giriyorum. Bizim diyasetçilerin en iyi yaptıkları bazı şeyleri sıraşayayım:

- Halkın durumuna göre süper ikna edici yalanlar,

- Sulukuleli kadınlar gibi dedikoduculuk,

- Limitsiz çalma

- Olağan üstü bir yüzsüzlük

- Döt büyütme,

- Uğruna hizmet vermek için Oylarını topladıkları vatandaşlara Ahkam kesme,

- Vs...vs...

Ben neyine uyanayım . Ne yani şimdi kalkıp Pari kurup da Bir de siyaseti mi düzelteyim. Hiç işim olmaz. Bundan yüzlerce yıl evel bir Filozofun dediği gibi" Halklar ve Milletler hak ettikleri hal ve şekilde yönetilir !" yalanmııııı

0|0
    0|0
  • Evet aptal olan biziz...hırsıza...katile...din tüccarına..pkk yandaşına...oy vermiyoruz...

Hitlerinde taraftarı çoktu...

0|2
    1|0
    • evet,ayrıca yaptığı heşey yasaldı,bununki de yasal,...olacak:S

• Namaz kılan bir adama atacağın tek iftira abdestsiz kılıyor olur.

1|2
    0|3
    • Senin peygamber dediğin adamın torunlarını katledenler de alnı secdeye vurmaktan nasır bağlamış kişilerdi.

Kafan çalışsın biraz.

• ben okuduğuma da inanmam,ancak araştırırsam inanırım gerçekliğine,ki ne yazık ki gerçek...yılların birikimi vardır bende hiiiç boşuna yorulma..partici değilim bu arada...cemmat+akp 11 yıldır beraberdi neredeydiniz?dedik dimi şimdi ortaya çıktı.tayyipin de maskesi düşecek,demiştik olacak ama geç olacak:S..haa bir de bütün bir kesime cahil demek yanlış,yargılayamazsın,yargılanmamalı...

0|0
    0|0
  • Hadi b*k yiyelim. Milyarlarca sinek yanılıyor olamaz.

0|3
    1|1
  • Yatsı namazımı kılıp bu soruyu cevaplıcam dskflsm

0|1
    0|0
  • Bizim insanimiz muhafazakâr olmayi gericilik saniyor. Ondandir. Bok.yemiyorsunuz ama fazlasıyla bok atıyorsunuz. Sıkıntı yok cehapeliler

0|0
    0|0
  • Bir olayı çok kişinin yapması olayın doğru olduğu anlamına gelmez.

Sineklerde bok yiyor. Trilyonlarca sinek bok yiyor diye biz de mi bok yiyelim?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...