Yakın bir kız arkadaşımın sevgilisinden hoşlanıyorum!

Okuldan yakın bir kız arkadaşımın sevgilisinden hoşlanıyorum.Arkadaşım yokken bana yakın davranıyor, dün arkadaş çevresinden kimse yoktu benimle uğraşır sürekli sinir etmeye çalışır, dun de uğraşırken baya yaklaştı yani vücutlarımızın on kısmı birbirine yapıştı geçirmedi beni öyle hareket etmeden 7-8 saniye durduk sanırım 3-4 saniyesinde yüzüme baktı ben bakamadım.Konuşurken de canım diyor daha önceden de tatlısın demişti laf arasında birde ara sıra yanağımı sıkıyor sevgilisinin yanındayken.Evet şimdi yorumlarınızı bekliyorum sizce fırsattan yararlanıp kimse yokken bende ona yakınlık göstermeli miyim? Diyeceksiniz ki arkadaşa yapılmaz, önceden yapmadığım şey değil lütfen o kısma yorum yapmayın.Çocukla beni düşünün çocuk ne hissediyor olabilir bunuda söyleyin lütfen?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşını satma

0|0
    0|0
    • Sırtından bıçaklamak evet ama napayım doğuştan böyleyim, haberi olmadan olabilir aslında ama çocuğun ağzı ne kadar sıkıdır onu bilemem

• bir gün yapılamsı gerekeni birisi yapar ;)

• İns canım ya :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Cocuk belli ki yavşagın teki arkadaşına yaptıgını ilerde sana yapmayacagı ne malum ayrıca nasıl goze alabiliyorsun ya. Dostluk dediğin bir kere bulursun ama oynasacak kişiyi her yerde bulursun. Seni seven insana yazık edersin o çocuğa yuz vrrirsen

0|1
    0|0
    • Bak ben çocukla çıkmak felan istemiyorum zaten yakınlaşmak istiyorum biraz hani takılmak diyelim ne kadar hoş karşılanmasa da insanların ne dediği umrumda olmadı hiçbir zaman.Arkadaşımında gerçek bir arkadaş olduğuna inanmıyorum uzun zamandır arkadaşlığımı bitirmek istediğim biriydi denk geldi

• Yapma bence yakinlisacak birsuru insan var senin kiymetini bilmeyecek biriyle niye olsun bu

• Öncelikle düzgün konuştuğun için çok teşekkür ederim.O kadar umursamazım ki ya aslında şöyle anlatayım çocukta benden az çok hoşlanıyor biliyorum, arkadaşımla zaten oynuyor seviyorum falan diyor ama bildiğimiz oynuyor.Arkadaşımla 5 aydır falan çok yakınız öyle geçmişimiz yok.Bu aralarda ilişkimi kesmek istiyorum zaten ama sebebi sevgilisi değildi denk geldi...Ama düşündüm de haklısın bana o da en az benim ona verdiğim kadar değer vermeli..Bunu dusunucem daha, teşekkürler...

• ODA SENDEN HOSLANIYOMU TAM ?

0|0
    0|0
    • Hoşlanıyor bence hislerime ve onun hareketlerine bakışlarına dayanarak soyluyorum bunu

• belli olmaz dikatlı ol ama oda hoslanıyorsa olur biseyler aynı durum bende yasandı ve oldu

• karsılıgı olumlu olcaksa kimse yokkn inceden çıtlatt :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yapmadğm sey degıl dıyo bı de ya iğrençsn gt napıyosan yap s.rtk

0|0
    0|0
    • Takılmak anlamında demedim arkadaşımın eski sevgilisiyle çıkmışlığım vardır anlamında dedim her şeyi fesat algılamazsanız sevinirim sürtük mürtük hiç yakışıyor mu :))

• çocuk belli yavşak zaten ondan ne fayda gelir ki arkadaşına yazık kullanılmak istiyosan yakınlık göster tabii ...

0|0
    0|0
    • Hep erkek tarafı mı kullanan olur sence? Bakarsın rol değiştiririz ;)

• orasıda senin bileceğin iş :))

• yakın bır kız arkadsım dıyorsun Allah seın gıbı arkadas göstermesın bana ,yaptıgın yaptıgınız terbıyesızlıkten baska bır sey degıl

0|0
    0|0
    • Hahaha ben bir şey yapmadım çocuğun yaptıkları karşısında bilinç altım harekete geçti isteyerek bir şey yapmadım bunda terbiyesizlik olan ne anlayamadım derdini? Bu arada aynen inşallah göstermez benim gibi birini canim canını yakar çünkü benim gibi olursa :))

Yükleniyor...