Hoşlanmadığınız insanlarla sırf o istiyor diye görüşür müsünüz?

2 yıllık bir ilişkim var, ilişkimiz daha yeniyken sevgilimin en yakın dostunun nişanlısıyla tanıştım ve ondan öyle nefret ettim ki ...erkek arkadaşıma ,arkadaşını bilemem ikinizin aranıza girmeye hakkım yok ama o kızla görüşmeyeceksin yoksa ben yokum dedim, oda tamam dedi ama gizli gizli görüşmeye devam etti .bende salağa yattım .şimdi aramız bozuk. erkek arkadaşım ben grup olarak görüşmek istiyorum onlar benim en yakın dostlarım seni de onlarıda kaybetmek istemiyorum benim yanımda mısın değil misin diye bir tercih yapmamı istiyor ne yapmalıyım ne demeliyim ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bencillik etme görüş daha sıcak bakmaya çalış empati kur en olmadı gir aralarına hain planlarla boz aralarını :D

0|0
    0|0
    • hahahahaha :D hay allah aklımada hinlik gelmiyor ne şeytanlıklar yapsam da birbirine kırdırsam bunların :D

• öncelikle aralarından birini çok yakınında tut orda yürürsün :D

• ben çocuğa yükleniyim o zaman ordan yolumu bulurum :D

Erkekler Ne Diyor 1

• Hayır. Impossible.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben sevgilimin arkadaslarinida, kendi arkadaslarimida sevmiyorum :p ama napalim onun icin katlaniyoruz iste

0|0
    0|0
    • hahahaha oda iyiymiş :D offf evet aşk sen nelere kadirsin

• Zaten taniatirmak hata yaa samimiyete gerek yok surekli onlarla olmaya iste ben cok pisman oldum

• aynen yaaa aynen :/

Yükleniyor...