Galatasaray'a hangi teknik direktör gelmeli?

galatasaray'a hangi teknik direktör gelmeli sizce,malum şampiyonluk zaten gitti.roberto mancini devam mı etmeli yoksa?

• Fatih terim
    A seç
  • Mircea lucescu
    B seç
  • Roberto mancini devam etmeli
    C seç
  • Mustafa denizli
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
620

En İyi Erkek Görüşü

• Başbakanın bir sözüyle Galatasaray´ı satan geçen sene neredeyse küfür ettiği Demirören ile bu sene kader arkadaşlığı yapan Demirören ile kameralara poz veren Terim mümkünse bir daha Floryanın kapısından içeri girmesin Mancini iyi bir Teknik Direktör ama artık yaptığı dizilişlerle saçmalamaya başladı gelecekse Lucescu gelsin

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Hepp Fatih Terimm olsun isterdim ama aysal gibi serefsizz bu takımda olduğu sürece Terim gelmez.

o yüzden Lucescu gelsin

0|1
    0|1
  • Lucescu'nun geleceğini pek sanmıyorum ve Mancini'nin gidip gitmeyeceği konusunda da konuşmak için çok erken daha biten bir şey yok

0|0
    0|0
  • mancini kalsın

0|2
    2|1
  • Roberto mancini devam etmeli

0|0
    0|0
  • C: Roberto mancini devam etmeli

0|0
    0|0
  • B: Mircea lucescu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Terim Galatasaray a uygun

0|1
    0|0
  • Fatih Terimi Boşuna Gönderdiler Takımı Oturtmuştu Sistemi de Belliydi Şimdiki Ne Yapmaya Çalışıyor Anlamıyorum Yakında Muslerayı Forvette Görürsem Şaşırmam

1|1
    0|0
  • Teknik direktöre falan gerek yok. Oyuncular adam akıllı oynasın yeter. Real Madrid vb. takımlarda onlarca teknik direktör değişiyor ama performansta 0 düşüş var. Her şey oyuncuda başlar ve oyuncuda biter fakat Türkiye' ye gelen hiçbir futbolcu parasının hakkını veremiyor.

0|0
    0|0
  • Fatih Terim, Ünal Aysal varken gelmez.

"Mustafa Denizli" derim ben..

0|1
    0|0
  • Fatih Terim gelmez artık. Mustafa Denizli'de çok saçma bir seçenek olmuş. Lucescu diyorum.

1|1
    0|0
  • Fatih terim gelmeli ama ondan önce oyuncuların ruhlarını geri kazanmaları lazım.

0|0
    0|0
  • inşallah mancini ve ünal aysal devam eder ben ikisininde gitmesini istemem

0|1
    0|0
  • Fatih Terim fakat gelmiyceğine göre Mircea lucescu

1|0
    0|0
  • Kesinlikle Lucescu hem Galatasaray'ı biliyor hemde taraftarı.

1|0
    0|0
  • Mircea Lucescu gelirser 3 sene sonra ŞL kupa kaldırmamız içten bile değil

1|0
    0|0
  • Gs ye Futbolcu gelmesi Futbolcu . Manava meyve gelmezse adam ne yapsın aga ağaç olup meyve mi versin ?

0|0
    0|0
  • Fatih terim

1|0
    0|1
  • jose mourinho ile guardiolayı getirseniz bu sene yine şampiyon olurduk FENER.

0|1
    1|0
  • imparatorun donmesi cok ıyı olur

0|0
    0|0
  • bence devam etmeli sonuçta ara transfer döneminde geldi bence bir sezon şans verilmeli.

0|0
    0|0
  • fatih terim gerisi hikaye

0|0
    0|1
  • Mancini çok şey katacak galatasaraya

0|0
    1|0
  • lucescu

0|0
    0|0
  • Terim bu yönetim varken gelmeyeceği için Lucescu diyorum