Lütfen boğazımla ilgili bakar mısınız

Cumartesi gününden bu yana gribim yani 2 gün falan oldu. Saman gribimidir bilmem ama boğazım zaten iltihaplıydı burnum akıyor biraz önce tarhana çorbası içtim o tarhana çorbanın ekşiliğinden dolayısıylamıdır nedir boğazımın geniz bölgesi kaşınıyor aşağı bögesi ne yapabilirim geçmesi için çok kaşınıyor öksürünce daha kötü napıcam.. ? lütfennnnn

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• bakın boğazda kaşıntı varsa okaliptüslü drajeler yiyebilirsiniz.hem kaşıntıya hemde boğazdaki enfeksiyona en iyi gelen şey adaçayıyla gargara yapmaktır.gün içinde bol bol 7 dakika kaynatıp soğuttuğunuz ada çayını gargara yapın.

0|0
    0|0
    • tuzlu su iyi gelir mi biraz önce tuzlu soğuk suyu içtim yani bildiğin içtim gargara yapmadım boğazım bu sefer hem acıyor hem kaşınıyor hemde seslerim değişti sıcak suyla gargaramı yapmam lazımdı dah akötü olur mu bu napıcam ben

• tuzlu suyu nasıl içebildinizki midenizi bulandırı üstelik içememniz gerekir ama burnunuza çekebilrisiniz tuzlu suyu.dediklerimi neden yapmayı seçmiyorsunz.ağız içi hijyeni için kulalnılan gargarayla gargara yapın..adaçayıyla gargara yapın.okaliptüslü olips şekerler var ondan emin.birde oral spreyler var okaliptüslü boğazın iç kısmına sıkın bişeyiniz kalmayacak..

• evde ada çayı yok diğerlerinide eczaneye gidip almam gerekir şuan eczaneler kapalıdır ama nöbetçi eczaneyede bu saatte gidemem evde yapılacak çözüm lazım bana benim midem bualnmaz zaten 2 yudum içtim ama çok dokundu bir şey yerken boğazımı hissetmemeye başladım o şekil yiyorum

• Aynen ya,kac gundur hastayim,öksurmekten karin kasi yaptim resmen,ne yapsam gecmiyo

0|0
    0|0
    • benim boğazım çok fena bişekilde kaşınıyor öksürsem daha kötü oluyor heralde tarhana çorbasının ekşiliğinden dolayı boğazdaki şişliği kaşıntıya dönüştürdü saman hastalığınamı yakalandık nedir

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...