Alma mazlumun ahını durumları yaşadınız mı?

alma mazlumun ahini durumları yaşadınız mı ? çevrenizde evet şunlar başıma geldi dediğiniz şeyler varmı? ama kime ne yaptıysanız ve sonuçlarınıda yazar mısınız ayrıntılı? mesela ben terkettim ve başkası tarafından terkedildim :) ah aldım yani. illaki kendi başınıza gelmesede yakınlarınızın başına gelenleride yazabilirsiniz...

Güncellemeler:
ayrıntılı yazsanız daha ii olacak... ne yaptınız ve neler oldu?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Çok taze olarak yaşadım böyle birşey ve Ahı bugün çıktı sanırım. Bir iftira sonucu yönetim kurulu üyeliğimden istifa etmek zorunda kaldım. Gururumu daha fazla ayaklaar altına alamadım ve haklı olmama rağmen kendimi savunmadan istifa ettim ve görevimi bıraktım. Bugün Yönetim Kurulu Başkanı olmam konusunda teklifte bulundular. Teklifi bir şartla kabul ettim. Bana iftira atanlar ve gelip bana sormadan inananları çıkartabilmek için kendi yönetim listemi oluşturacaksam olur dedim. Kabul edildi. Önümüzdeki perşembe göreve geçiyorum İnşallah.

Kısacası; Sıradan bir yönetim kurulu üyesi olarak çıktığım yere başkan olarak geri döneceğim.

0|0
    0|0
    • VAAYYYYYYYYYYY:))

• Ve şimdi düşünüyorum da. Bana onları kovup ahlarını almak yakışmaz. Belki hergün yüzüme bakmak zorunda kalmak daha güzel bir ceza olacak :)

• bencede :)

Erkekler Ne Diyor 7

• bitane ortaokul arkadaşım vardı sırf sıkılmayayım diye onla çıktım sadece zaman öldürmek başka bi beklentim yoktu üniversitedeydim herşey gözüme çok güzel görünüodu sonradan aşık oldum ve sebepsiz yere ondan ayrıldım sonrasında aşık oldğum kızla çıkmaya başladım ilk günler hergün düzenli olarak 4 mesajlık beddualar geliyordu sonradan hattımı değiştim 5 ay sonra da çok büyük bi kavgayla aşık olduğum kızdan ayrıldım mahkemelik oluyorduk ve ondan sonra çıktığım hiçbi kızla mutlu olamadım

0|1
    0|0
  • bi kız vardı çıkıyoduk hep ben ayrılıyordum hep tersliodum ahı çıktı bnce hala çıkıyo sırf bunun için cehennemde bana ek kontejyan açacaklarını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • bunu bildiğim için zarar bile görecek olsam istenilen birşeyi geri cevirmedim: S ama tanıdıgım bir kaç kişi yetim hakkı yedikleri için ölümden döndüler.

0|0
    0|0
  • Gelmedı aldıysam bıle anamın babamın alırım anca

0|0
    0|0
  • inanıyorum kul hakkından korkarım

0|1
    0|0
  • bir arkadaşımın başına "çıkar aheste aheste" gelmişti.

0|0
    0|0
  • hiç yaşamadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kul ve yetim hakkının telafisi asla yok.. Bunlar benim başıma çok şükür ki gelmedi, ama benim ahımı alıp başlarına bir şeyler gelenleri biliyorum..

0|1
    0|0
  • üzdüğümüz kadar üzülecekmişiz. bittim ben ya :(

0|0
    0|0
  • Yaşadıım. Kimsenin ahı kimsede kalmaz.

0|1
    0|0
  • Aldığım ah'ları biriktirip ; ''ahahah'' olarak kullanmaktayım...

0|0
    1|1
  • Evet büyük konuştuğum herşey başıma geldi artık korkar oldm konuşmaktan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...