Sorununuz olunca etrafınızdaki herkese ters davranmak adetten midir?

kızkardeşim ne zaman sorunu olsa sorununu bilmsek bile acısını bana ters davranarak anneme ters davranarak bağırarak çıkarır noldu neyin vard eyincede bağırır susya moralim bozuk diye sanki bu dünyada bir onun derdi var ..bu sefer bana sinir krizi geçirttirecek kadar sürdürdü bu tavrını bende vurdum bikaç fiske boğazını sıktım pisliğin siz bunu haklı görebiliyomusunuz sırf bir sıkıntınız vardiye insanlarıda huzurundan ediyomusunuz ben yapmam oturur ağlarım ama kimseden sinirimi çıkartmam zaten anxiety sorunum var iyice üstüme geldi vurduktan sonra ağlayıncada "bıktım senin timsah gözyaşlarından acındırmandan" deyip gitti ..ister inanın ister inanmayın cidden bunaldım evde herkesin birbirine bağırarak konuşmasından sabahtan beri başıma bir ağrı girdi yatıp 4 saat uyudum uyandığımda hala geçmemişti ..arkadaşlarımda arayıp sormuyor anlatıcak kimse yoktu o yüzden size anlatmak istedim

Güncellemeler:
sanırım adettenmiş ks de sorupta 10 dk içinde 0 cevap aldığım tek soru buydu çünkü

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence kardeşinin fazla üstüne gitme. Herkesin derdi kendine ne de olsa. Sen sorunun olduğunda ağlarsın, kardeşin sıkıntısını başkasından çıkarır, bir başkası da başka bir tepki verir. Herkesin karakteri farklı tabi.. Bana kalırsa kardeşinle biraz daha ilgilenmelisin kendisini yalnız hissediyor olabilir ve ona yeteri kadar ilgi göstermemenden dolayı sorunlarını seninle paylaşmıyor olabilir. Özellikle ergenlik dönemindeyse daha dikkatli davranın derim.

İyi akşamlar...

1|0
    0|0
    • 19 yaşında ilgilenmek ne mümkün hemen hırlıyor artık benide sıkıntı bastı çünkü bende geçirdim kendimi tut tut biyere kadar insanların sabrını bu şekilde sınamak bence şımarıklık

Yükleniyor...