Siz aynı durumda olsaydınız ne yapardınız?

Şu an platonik aşk yaşayan bir sürü insan vardır eminim.Ama pek azının platoniği kendisinden nefret ediyordur.Gerçi ben onun benden nefret edip etmediğini bile kesin olarak bilmiyorum çünkü içindekileri asla belli etmeyen sır küpü bir insan ama bana göre nefret ediyor.Aslında bunu o istedi.Ben ne kadar pozitif yaklaşsamda o buna müsaade etmedi.Şu an ondan nefret mi ediyorum yoksa seviyor muyum onu bile bilmiyorum hiç bu kadar arada kalmamıştım.Bu durumda olanlar ya da daha önce yaşamış olanlar ne yaptınız?Herşeyi oluruna mı bıraktınız,sevmeye devam mı ettiniz yoksa onu unuttunuz mu?Samimi cevaplar bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• zaman herşeyin ilacıdır !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sevdiğimi bile söyleyemedim,unutmaya çalıştım olmuyor unutamıyorum,öyle akışına bıraktım sayılır

0|0
    0|0
  • bana platonik asik olan biri daha bu kacinci kiz yaw:)

i'm so seksy

0|0
    0|0
  • Sana önceden ilgisini belli ediyor muydu? Sen onu severken başkasıyla çıktın mı hiç? Eğer öğrendiyse muhtemelen seni silmiştir. Çünkü bu tam olarak benim yaptığım şey.

0|0
    0|0
    • Sürekli benimle uğraşıyordu ama bunu genelde tüm arkadaşlarına yapar.Ve kimseyle cıkmadım.

• Teşekkür ederim :)

• Ric.

Kızlar Ne Diyor 2

• ilgisiz davran, sabırlı ol, sevimli ol, zamana bırak, sevmek ya da sevmemek insanın elinde değil...

1|0
    0|0
  • şu anda aynı durumdayım çok üstüne gittim benimle konuşsun diye şimdi ilgisiz kalmaya çalışıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...