Bu ne iş????????????

gÇalıştığım hastanede kuzenim de uzman hemşire.. Kuzen gibi değil de daha çok abla kardeş gibiyiz çünkü aramızda 10 yaş var ve Türkiyedeki en yakınım o benim.. Benimle ilgili konularda ablamdan çok çekinirler hastanede.. Hastanede bir erkek hemşire var çok beğenip yaklaşmıştım ama götü kalktı sonra da ilgilenmedim pek.. En son hoşlandığı kızdan bahsetmişti.. Geçen hafta da ablama gidip onunla bir şey konuşmak istediğini söylemiş, Kız meselesiymiş konuşmak istediği şey.. sonra da konuyu açmaktan vazgeçmiş çekinip.. Şimdi öyle bir ortamdayız ki ablama gidip böyle bir konu açamaz, ancak bu kızın ablamın yakınında olması lazım.. olay şu ki bu adam ancak benim için konuşmaya gitmiş olabilir, ancak ben hiç ihtimal vermiyorum.. Sizce nedir durum dostlar?

üzel yorumlar bekliyorum bugün bana yarın size

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Valla her şey olabilir tabiki ama yüksek ihtimalle seninle alakalı değil...

0|0
    0|0
    • yani çocukla bir dönem yakınlaşmış olmasak kesin benim için konuştu derim

• güldürdün :D

• Sevindim ama öyleeeeeeeeeeeeeee :D

Erkekler Ne Diyor 6

• En son hoşlandığı kızdan bahsetmiş... Burası önemli kızdan nasıl bahsetti ne anlattı fizeksel mi yoksa duygusal mı konuşmalardan mı bahsetti yoksa nasıl izlediğini mi ikincibir olasılık var senin abla dediğin kişiyi o da ablası olarak görebilir ve buna dayanarak orada çalışan herhangi bir kızla konuşmasını isteyebilir...

0|0
    0|0
    • Ya o kızdan bana bile zor bahsetti. ben daha çok ağzımı arayıp gösteriş yaptığını düşündüm

• Git de ona bana demek istedigin bir sey var mi

• ne dicem ya.. Şu iş bir açıklığa kavuşsun da görelim bakalım.. eğer ablama gidip başka kızdan bahsederse, -ki ablamın bana söyleyeceğini biliyor- işte o zaman onun etlerini hidroklorik asitle eritirim..

• Belki diğer kızla ilgili bir bayan olarak fikrini almak istemiş olabilir

0|0
    0|0
  • Neneminde Daşşakları olsa dedem olurdu :)

0|1
    2|0
  • bu devirde insanlar bir garip olmuş

0|0
    0|1
  • Hiç belli olmaz

0|0
    0|0
  • sıkıcı bir konuuuuuuuuuu

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• bana senle alakalı değil gibime geldi.. sana kzdan bahsedıo gıdıo ablana ama çekinip konusamıyo.. bence ablandan hoslanıyo

0|0
    0|0
    • Ablamdan hoşlanması mümkün değil.. Ablamın çocuğu var ve evli, bu adam o tarz bir insana bakacak birisi değil, ayrıca ablam 34 yaşında. Ablamla tarzları arasında büyük fark var, bu en uzak ihtimal.

• bilmiyorum ama senle alakalı değil bak gör.

• merak ediyorum benle ilgili olsun olmasın..

• Yakında kokusu ortaya cıkar .

0|0
    0|0
  • Sana nispet edercesine olmuş biraz

0|0
    0|0
    • benim de aklıma geldi ama öyle bir kötülük yapmaz herhalde. beynini patlatırım o zaman.

• İnsanoğlunun ne yapacağı belli olmaz

• o zaman onu gerçekten çok pişman ederim

Yükleniyor...