Evli bir erkeğin 2 kadını sevmesi Siz ne yaparsınız

Evliyim başka bir kadını daha seviyorum oda evli olduğumu biliyor ikinci kadın olmayı kabul etti 3 aydır birlikteyiz eşimide seviyorum çocuğumda var zaman zaman bu durum vicdanen beni rahatsız ediyor ne yapmalıyım bu durumu yaşayan bilir o yuzden lütfen daha önce aynı durumu yaşayanlar yazsın

0|0
8|3

En İyi Erkek Görüşü

• 2. Kadın olmayı kabul etti ama nereye kadar. Sence ölenedekmi? Hiç sanmıyorum.birde unutma seven insan paylaşmaz. Önünde 2 Yol var ya boşancan o kadına gidecen ya da bu kadını bırakıp eşinle devam edecen. 3. Şık olmamalı.inan bana hergecen gün vicdan azabın artar

0|0
    0|0
    • en iyi cevap seçtim ama nick i beğenmedim evlilik çok önemli değil sonra böyle sorunlar cıkıyor.

• Evlilik şart. Senin tek ilacın ne biliyormusun eşini daha çok sevmen.sorun aranızdaki sevginin güçlü olmamasından ondaki eksikliklerden. Bu cinsel olur bakımsızlık olur sana olan ilgisinin azlığından olur. İlk önce sorunun ne olduğunu bul ve bu eksiklikleri eşinle konuş.

• sizi iyi anlıyorum gerçekten isterseniz ekleyin ordan konuşalım bende size şahıt oldugum durumları anlatırım belki biraz fikir sahibi olursunuz.

Kızlar Ne Diyor 8

• Bir erkekle, evli olduğunu bile bile beraberlik yaşayan bir kadın karaktersiz olduğu için sizi de başka bir erkekle aldatması kaçınılmazdır.

Ayrıca rica ediyorum böyle bir rezillik içerisindeyken "eşimi de seviyorum " demeyin.

Sevgi bu derece ucuz olamaz.

Yapmanız gereken tek şey şu, ait olduğunuz yerde yani eşinizin yanında olmalısınız. Şunu unutmayın ki, eğerki eşinizin haberi olursa kadınların intikamı çok acı olur.

O yüzden siz böyle bir şey yapmayın ki, eşinizde size yapmasın.

0|0
    0|0
    • sen hiç 2 kişiyi aynı anda sevdin mi ?

• 2 mi sever daha fazlamı bilmiyorum ama ben kendimi çaresiz hissediyorum burada ne aradığımı bile bilmiyorum.

• Siz şeytana uyup yapsanızda vicdanen çok rahatsızsınız bu konuda.

İnşaallah çok geçmeden doğru yolu bulursunuz.

• Zaman zamanmı rahatsız ediyor ? Birşey derdim de şimdi, terbiyem müsade etmiyor. Rahatsız olacak bir vicdana sahip olduğuunu düşünmüyorum. Şimdi hiç yok yaşamayan yazmasın falan masalı anlatma bana, bunu yaşama ihtimali olan herkes yazar belki aklın başına gelir.

Ne yapacağın konusuna gelince, ilerde aynı durumu yaşaman dileği ile .

0|0
    0|0
    • seninde canın cehenneme

• Gelmedi her ne yazdı isen ama problemim her ne ise seninki kadar alçak değil :)

• şimdi gelmiştir

• aynı durumu cevremdeki bir kaç kişi yaşadı hatta kuzenım isterseniz yardımcı olabilirm bazı konularda

0|0
    0|0
  • Brezilya"lı bir yönetmene yolla bunu sen, sebeplenirsiniz en azından.

0|0
    0|0
  • Bir şey sorabilir miyim?

0|0
    0|0
    • sor ama lütfen sor cevabı üzerine hakaret etme ya da aynısının eşin sorsa ben zaten yeteri kadar rahatsızım durumdan

• yani öyle diyeceksen sorma dedim ama nafile umarım başınıza gelmez böyle birşey

• Kötü bir şey olduğunun farkındasınız,yapmayın.

• nasıl olsa bir gün ortaya çıkar bnce ona söyle en iyisi yaptığın şey vicdansızca zaten

0|0
    0|0
    • eşime mi boşar beni

• o yuzden yaşamayan bilmez bu durumu yaşayanlar yazsın dedim . olay su aslında '' İmkansız dedi gurur , riskli dedi tecrübe manasız dedi mantık yinede denemeye değer dedi kalp bilmem anlatabildim mi ama başına gelmesini istemem

• ben bu durumu geçenleri çok gördün ne yazikki sonu hüzün

• Eşine azcık saygın varsa, onu daha fazla salak yerine koyma ve ayrıl.

0|0
    0|0
  • Bu çok yanlış bir şey 2 bayandan da uzaklaşmalısın. Çocuklarını düşün.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 2. eşin olarak alabilirsin

erkekler çok eşlidir

islamdada bu hak tanınmaktadır

tabi gizli ilişki haramdır

0|0
    0|0
  • Bu soruyu biraz daha farklı bir şekilde birkaç hafta önce sormuştun...Hatta oradaki hikayen sevgilin eşinden ayrıldığı ve seninde ayrılmanı istemesiydi... Şimdi o gün ettiğim küfürü bir daha etmiyeyim...

1|0
    0|0
Yükleniyor...