Golden yavrusu alcam bu kopekten besleyenınız varmı

selam mıllet bugun bır arkdsla görüştüm golden yavruları varmıs yarın kopeklere bakmaya gtcem kırma olup olmadıgı ve saglıklı oldugunu nasıl anlarım birde bu kopekler sakın olduklrı ıcın erkek ya da dişi olmaları farkedermi cunku ben dişi almak istyrum bu işlerden anlayanınız ya da golden besleynnz var mınasıl kopeklerdr bilgi verrsenız sewınırm...

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• Safkan kırma zıhnıyetı? Bence hıc 'alma' sen. Kendıne dost edınıyorsun gozuyle bakman lazım canlılara. Ben alıp satma gıbı kavramların kullanılmasına bıle karsıyım. Safkan kırma dıye ayıran bırısı kopek bakımını ustlenemez. Ilk 7ay kopekler kucuk bebek gıbıdır. Tuvaletlerı yemeklerı yaramazlıkları.. Sonrasında bırakırsın olan o küçük cana olur

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Dişi tavsiye etmem; adet dönemlerinde etrafa pıt pıt bırakıyor.

0|0
    0|0
  • var dunya tatlısı bir köpek :9 iyi dost

0|0
    0|0
    • yada bıde yavru alıcam ya goldenden ayırt edemezsem bna baska kopegı kakalarlarsa die korkuorm

• google gir yaz görürsün :) yavrusu da aynı zaten

• Bence pit yavrusu al ben alıcam işte bu hafta pit yavrusu . : )

0|0
    0|0
  • en ıyısını yaparsın ben besledım 12 tane yavru verdı o kadar zevklı kı beslemesıı superr bır duygu

0|0
    0|0
  • Al al ben sana öğretirim nasıl beslendiğini (:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bı kopeği safkan ya da kırma dıye ayırarak alacaksan alma... kırma olsa bile ona bakmak istediğin için al.. dişi alacaksan adet günleri olacak malum onu göze al.. erkek alacaksanda kızgınlık donemınde bacagına vs sarılabilir onuda gze al... dişi daha iyi ama..

0|0
    0|0
Yükleniyor...