Dün Akp'nin mitingine gelenlerin çoğunun zorla geldiğini biliyormuydunuz.. ?

Dünkü mitinge diğer ilerden otobüslerle parayla adam getirildiğini biliyormuydunuz. ?

Hatta benim eniştemede mesaj yolluyorlar, İki elinde kandada olsa Allah'ını kitabını biliyorsan gel diye.

Bütün çöpçüler,imamatip öğrencileri ve bütün memurları zorla o mitinge götürdüler ve gelmeyenleri sürgün edeceklerini söylediler.

O kadar kişi kendi rızasıyla gelmedikten sonra 1.5 milyon insan orda olsa ne yazar olmasa ne yazar.

Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ks halkı. ?

0|0
16|9

En İyi Kız Görüşü

• İnanırım.Para her kapıyı açar !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• banada mesaj geliyor ama hiçte öyle değil gelen mesajlar. Sadece miting burada başbakanı yalnız bırakma vs vs diye. Başka da senin yazdığın gibi mesaj falan gelmiyor.

1|2
    2|0
    • İnanmaya bilirsin ama öyle mesaj geldi.

hatta bugün televizyonda sabah bununla ilgili konuşuyolardı.

• sözyaşı11 yorumunu kaldırırmsn.

• Bana bile mesaj geliyor, içerik bu şekilde değil.

Bari kime atıp kime atmamaları gerektiğine iyi karar verseler. Komik.

0|1
    3|1
    • Enişteme aynı bu şekilde yollamışlardı kendisi öğretmen ve dahada uzundu hatta

• Bir de hizmet hattı gibi bir numara değil yani bildiğin telefon numarası. Gereksizler.

• artık ne yapacaklarını şasırdılar,normal karşılamak lazm.

• hitlerin milyonlari vardi simdi hitlere oy verdim demeye utaniyorlar misal?

2|2
    1|0
    • kesinlikle hitleri savunanı dışlıyolar artık önceden ona oy verenler bile.

• onu anlatmaya calistim iste (:

• tamam ozamn sorun yok :)

• Gercekten mi panpa

0|2
    2|0
  • bi video gordum dun.. arabada çekmiş bikaç kişi adama sormuslar bu mıtıngde ne kadar verecekler gelmeye değer mi diye adamda geçen ben 100 aldım valla dedi ve gitti.. hepsi parayla tutulmuş kişiler..

0|1
    2|1
  • onu bunu bırakın az bir zaman kaldı halk kimi istiyosa yani çoğunluk kimdense o kzancak aceleye gerek yok

0|2
    0|0
  • kardeş zorla getirse bile adam iktidara geliyor mu geliyor. zorla mitinge getiriyosa bile zorla oy verditmiyor ya.

0|1
    0|0
  • inanmiyorum.. :)

1|1
    2|0
    • Okadar kişi olduğuna mı ? :)

• ayakkabı kutusundaki paralar azalır ne olcak :)

• Her zaman objektif olmak iyidir = )

• öncelikle bıktık parti sorularından bir akpli olarak hiç ne mesaj aldım ne mitingde bulundum nede davet edildim gitmem de kimseninde zorla götürüleceğini düşünmüyorum aptalmı bu insanlarda zorla itelenerek mitinge götürülsün...diğer partilerinde otobüs kaldırdığını biliyoruz ki yapması da gerekir yoksa istediği kitleye nasıl ifade edecek kendisini nasıl inandıracak bir nevi hizmettir buda

1|2
    4|0
    • otobüslerin beleş olduğunu ve miting alanlarına çalışmasıda mı hizmet ?

• bu kadını bile çileden çıkardınız :)

• Kesinlikle bende bunu demek istiyorumm.

@division kimseyi çileden çıkardığım yok normal yorum yaptım okadar.

• Hahahaha nasil guldum kesin o msgi atan diger partilerdir adami cekemiyolar ya :D valla cok komik ya yuh diyorum

2|1
    4|0
    • Bu bir gerçek ve televizyonlara bile çıktı nesi komik. ?

• makarna komur baska bisey hepsi yapiyo ama yukarda soyledigin sey cok sacma

• Vallahi öyle yaa kendi gözlerimle mesajı okudum.

• O değil de akp liler kim , Türkü şöleni kim ya ?

0|1
    1|0
  • doğrudur .

0|1
    1|0
  • Bilmiyordum ama doğrudur, inanıyorum buna.

0|1
    0|0
  • Even biliyordum.para karsiligi kalabalik toplandigini

0|0
    0|0
  • yok bilmiyordum şimdi öğrendim.

rezil kepazeler.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Evet bu iddiayı bir çok yerde duydum. Hadi Tayyip kazanmak için pisliği de temizi de yapıyor.

E gidenlere ne demeli? BAK sırf bu yüzden ve bir mesaj yüzünden giden varsa onların da mk.

Bir gerçek var, tayyip bir şeyleri yaparken pisliği de atıyor temizi de, taş da atıyor. b.k da atıyor. Anlasın artık diğer dingil parti liderleri bu adam nasıl başa çıkılacağını, ulan önceden neler neler yapar iktidara gelirlerdi, iktidarsız kaldılar 3 dönemde de.

0|1
    0|0
  • AKP li değilim önce onu belirteyim...Dün mitingi izledim...Bariyerleri yıkıp koşa koşa miting alanına gidenler pek de zorla götürülmüşe benzemiyordu...Ayrıca otobüslerle insan taşıma olayı sadece Ak partiye özgü değil..CHP de MHP de aynısını yapıyor... Objektif olarak yorumum bu...

5|3
    1|0
    • Mhp nin hiçbir mitingine başka illerden insanlar çağırdığını görmedim. ?

Para veriyolar bilader para karşılığı gidiyolar.

• +1 objektif bir yorum .

• Sorun şu ki böyle miting yapılcaksa olmaz olsun.

Adil olmalı miting dediğin. ne kadar kişi geliyorsa okadar kişiye hitap etmeliler.

• diyelimki haklısın da bu en son çekimde %50 oy aldığını değiştirmez ki. Peki sen akp lilerin çoğunun. Sol grüşlüler in aksine miting gösteri vs sevmediğini ve büyük çoğunluğun burnunun ucunda dahi olsa gitmedğini biliyormusun?

1|1
    1|0
    • O yüzden mi para verilipte götürülüyor. ?

• ben öyle para verirsin demiyorum bilader ve bende siyaset tartışmayı sevmiyorum ama sorun şu ki gördüğümü paylaşmak istedim

• kimin mitingine gidecegin seni baglar. ben sadece verdigin yanlis rakami düzelttim.

• ne 1.5 milyonu yahu emniyet açıklama yaptı 220 bin kişi var diye kendilerini kandırıyorlar koyunlarda inanıyor bakalım bu müdürü nereye atayacaklar

4|1
    2|2
    • ahahah dur soyları tükenecek bu seçimde onların az kaldı :)

• Yalandan kim olmus

• Soran. Sen değil senin 7 sulalen bu birliği yok edemez

biz hedef 2023 diyelim siz tahtakakede kaset satmaya montaja devam edin. İyi oyalanmalar

• o kadar uğraşa rağmen dolduramadılar alanı reziller. gidenlerin çoğuna para verildi. metro ve metrobüs akp bayrağı olanlara beleş, gözlerimle gördüm. belediye otobüsüyle adam taşıdılar istanbulun her yerinden. diktatör anladı gidici olduğunu. son çırpınışları...

3|1
    1|1
  • Kimse kimnseye bok atmasın İyi olan kazanır

0|3
    2|0
    • iyi olan kazansın lafımız yok ama böyle bu işler

• Kardeş kendı insanına bile hüküm veren insanın dininden şüphe ederım.. Herkes istediği partiye oy vermekte özgürdür.

• Aynen öyle sözlerine sonuna kadar katılıyorum

• Evet haklisin herkesin kafasina silah dayadilar silah zoruyla geldi herkes, çamur at izi kalsin sizin felsefeniz

2|2
    4|1
  • Olum bırakınla bu işler Büyük Ankara Mitinginede gittim şimdi Keçiören Mitingi olcak Tayip Başkan geliyor . Yani nasıl iftira atacağınızı şaşırıyorsunuz . : )

2|3
    6|1
  • Ya meydanlara montajdi paraydi vs diyorsunuz sonra 1. Parti olunca aaa nasil oldu diyorsunuz? Millete zorla bir seyler yaptirilmaz yaptirilirsa da acisi cikar. Bkz: vakti zamaninda yapilan acik oy gizli sayim uygulamasi

1|0
    1|0
Yükleniyor...