Kadınlar ve kızların sorunlARI?

bir kadının özgürlüğü nereye kadardır sınırı olmalı mı veya cüzdan kadının özgürlüğü olabilir mi? kadınların günümüzde yaşadıkları sıkıntılar nedir sizce arkadaşlar?

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• Kadının özgürlüğü sınırsızdır. Kadında erkek gibi isterse her bok yer.

0|0
    0|0
    • ama sorun şu günümüzde kadın bir erkek gibi istediği her boku yiyemiyor.

• Yoo ne alakası var ? İstanbul'da yaşıyorum ve aynı erkekler gibi istediğim saatte eve geliyorum (eğer özgürlükten kastın buysa) aile yapım muhafazakar değil . Rahat yetiştim ve bunun için bilgili ve çok açılı bir bireyim . Ailesi katı ve abartı dinci olan kişilerin ne kadar dar görüşlü olduğunu görüyoruz zaten . Kadın ve erkek eşittir . Hatta benim ailemde kadın, erkekten daha üstündür

• bak senin söylediklerinin tamamına katılıyorum ama benım sorum genel yanı sen yaşamıyor olabilirsin ama sorunun, sorunların olduğunu sen şimdi kendin söyledin.artı sen istediğin her şeyi her yerde yapabiliyorsan seni ayretten tebrik ederim :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• no problem

0|0
    0|0
    • sadece kendi açından düşünmemen gerek senin için olmayabilir.

• işte onu diyorum artık zorla evlendirme gibi şeyler yapılmıyor okullarda türban serbest daha ne olsun o**** mu

• katılmıyorum...kadının şiddet görmesi, miras hakkı ve evlilikteki özgürlüğü henüz yok bence.

• bir yere kadar yani

0|0
    0|0
    • hayır erkek gibi olabilmeli o statü tanınmalı...

• ben kadınları ezmiyorum yani diyorumki fark olmalı ne demek kadın erkek aynı

• bende kadın erkek aynı demiyorum ki. aradaki özgürlük farkını soruyorum kadın erkeğin ayni olmaması ayrı bir güzelliktir zaten.ama eşit haklara sahip değiller. eşit haklara sahip olmak kadın ve erkeği eşit kılmaz ...demek istediğim bu.

Erkekler Ne Diyor 1

• dogusta guzel oluor kadınların kafası inan bana yaptıkları herseyde birilerine ihtiyac duuyorlar.hersey için hemde görmuyormusun sitede bile nasıl sorunlar yasıyorlar?

0|0
    0|0
Yükleniyor...