Karamsarmısınız yoksa umutlumusunuz hayattan?

Başına ne gelirse gelsin, karamsarlığa kapılma...

Bütün kapılar kapansa bile sonunda "O" kimsenin bilmediği patikalar açar..

0|0
14|4

En İyi Kız Görüşü

• Allah'ın iznile.

Tabii ki biraz da olsa karamsarlığa kapılıyorsun ama en önemlisi yaşadığın ne olursa olsun seni isyana teşvik etmiyorsa işte gerçek müslümanlık orada başlıyor. Çünkü ne gelirse başıma Yüce Allah'tan geldi, inşaallah onun dilemesiyle de dermanım bulunacaktır diyorsun.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Karamsarım,belki de dünyadaki en karamsar insandım bir zamanlar şimdi biraz daha gri tonlarındayım..

0|1
    0|0
  • karamsarlikta level atladm.

0|1
    0|0
  • Tam ümidimi kesecek olduğum noktada ümidini kesen insanın aslında Allah'tan ümidini keseceği gelir aklıma. Ve asla yılmam, umudumu kaybetmem. :)

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • link çok karamsarımdır

0|1
    0|0
    • Çok karamsarda olursan hayatta bir başarı yakalayamassın.

• keşke o kadar bast olsaa

• Basit aslında senin elinde.

• Çok karamsarım, haklı olarak tabi...

0|1
    0|0
  • Sabahları umutlu, akşamları karamsar. :/

0|1
    0|0
    • O nasıl oluyor:)

• Akşamları Dünya daha küçük geliyor. Bu küçük Dünya da bile küçük bir sebepten ötürü vazgeçilmiş isem işim zor diye çok karamsarlığa düşüyorum. Kötü bir şey olsa hemen oraya yoruyorum.

Sabahları her şeye yeniden başlamış gibi bir adım atayım diyorum ama bu gece ondanda vazgeçtim...

Karışık yani :))

• Umutluyum her karanlığın aydın bir sabahı vardır umutsuz yaşanmaz ...

0|1
    0|0
  • Umutluyum.

Allah'tan umut kesilmez.

0|0
    0|0
  • Ortası yokmuydu :D

0|1
    0|0
  • Artık umutluyum.

0|1
    0|0
  • karamsar biri değilim,umutluyum ama çokta fazla şartlandırmam kendimi illa olsun diye

0|1
    0|0
  • Hiçbir konuda karamsarliğa kapilmam.Anahtarina sahip olmasamda her kapinin kirilacak bir kilidi vardir.Eğer bir şeyi elde edememişsem zor yoldan yapmaya çalişiyor olmamdandir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• herzaman en kötüye hazırlanırım ama asla karamsarlığa kapılma tam aksi pozitiflik göbek adım gibi birşey.

0|1
    0|0
  • Umutluyum çok şükür. Çünkü Allah-ü teala da öyle diyor. Karamsar olmamıza gerek yok.

İnşirah Suresi 5-6. Ayet : Zorlukla beraber bir kolaylık vardır. Güçlüğün yanında bir kolaylık daha vardır.

2|1
    0|0
  • Bazen Teizm'den dolayı umudum zedelense de, her zaman umutlu olmuşumdur.

0|1
    1|1
  • İkisinin ortasında keşfedilememiş bir yerdeyim

0|1
    0|0
Yükleniyor...