Hala bunu yapıpta kendini müslüman gören var mı?

Hiç bir taraf tutmuyorum sadece gerçekler ortada lütfen sonuna kadar okuyunuz.Türkiyede akp zihniyeti ile.Terörle mücadele ve bunun gibi polislik jandarma görevlerinde çalışanlar işlerinden çıkarıldı yerleri degiştirildi.Teröristlere yasa cıkarıldı silah ile vurulmicak uyarılacak diye.Teröristler milletvekili oldu.Hdp partili kişi gelipte ben kürdistanın milletvekiliyim türk degilim kahrolsun gibi türkiye laflar ediyor agzını acamıyorlar.Bu lafımı dikkatlı okuyun ! Sırf türkiye gelişmesin diye mitingleri ygs sınavı oldugu gün yaptılar üstelik metro iett gibi şeylere reklam pankartları asmışlar ve bedava idi 1 gün beklesen nolacaktı onca ygs ye giden gaz bombalarının seslerinden polisin seslerinden okuyamadı nolacak yeni sınav ve kendi adamlarını geçirecekler.Bdp-hdp mitinglerinde apo bayrakları 3-4 yaşındaki çocuklarda gerilla kıyafeti,kalaşnikoflar ile havaya ateş ettiler bir polis bile gelmedi dogru düzgün.Dedigim gibi müslüman bir insan bunların hepsini görüpte duyupta hala oy veriyorsa şüphe etsin müslümanlıgından.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• kardeslik ile ilgili ayet ariyorsan google gir kardeslik kuran yaz salla gitsin her cuma bir ayet bakara makara hahahaha -egos bagis

erdogan bizim icin ikinci peygamber - eser

rahmetim gazabimi gecti - allah

rahmetimiz gazabimizi asacak - tayyos

erdogan allahin tüm vasiflarini üzerinde toplamis bir liderdir - ak vekil aslan

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Makarna yemekten obez olacaz

artık başkası gelsinde başka tatları deneyelim

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Hadi ben de cevap vermiyeceğim,tek bir soru var.

Tarafsızım ben de senin gibi

Erdoğan gitsin kim gelsin ?

0|1
    2|0
    • Ben birine ver veya verme demiyorum Akp nin gerçek yüzü ortada.Sen birşeyin günah oldugunu bile bile yaparsan halin kötü

• Neye günah ya ? Senin günah anlayışın nedir ?

Peygamber ocağı askeriyede artık içki içilmiyor,Kur'an dersleri var harp okulunda bu mu günah ?

Tesettürüyle ,çarşafıyla okul okuyan kızlar mı günah ? CHP zihniyeti buna karşıydı vaktiyle..

Ben anlatmak istemiyorum valla çok sıkıldık bu muhabbetlerden ama akl-ı selim düşünün az . Lütfen

• Ya ama duble yol yapıyo metro felan da çok iyi değil mi .s.s.ss

2|0
    0|1
    • Eskiden yollar kötü insanlar iyiydi.Şimdi yollar iyi insanlar kötü.Eskiden kapı kitlenmez idi.Şimdi uyurken bile kapıyı kitliyoruz.

• Kar yağmadı bu sene,o da Başbakan yüzünden değil mi ?

Baraj yaptı. Ondan oldu ondan.

Saçmalamayın yaaa

• Kardes bir müslüman olarak insanlari tahrik etmen ne kadar dogru peki gencler faceden twitter den internetten ders calismaya firsat buluyorlar mi ki yaptigin yanlis

0|0
    0|0
    • O insanın tamamen akılıyla alakalı bir durum.

• Ne güzel olur. Akili insanim diyenleri gezi olaylarinda atilan fotograflara sazan gibi atlar ken gördük. Face ve twitter ders calismayi engeller

• Bırak bu işleri akıllı insan gaza gelip gitmez.ALLAH insana bir akıl vermiş onu kullansın diye.Gezi olayları vs hep ülkeyi karıştırmak için chp de aynı bdp de hdp de üçüde terörist tek gerçek mhp.Facebook kapatmak twit kapatmak hiç bir sorunu çözmez.Sen kısaca insanlar gerçekleri görüyordu uyandılar desnee

• olayları çarpıtma milleti galeyana getirmeye çalışma

miting sınavın son dkklarında başladı . ayrıca gaz bombası vs sesi miting sonrası olan olayda oldu . sınav çoktan bitmişti . kimse çıkıpta kahrolsun türkiye de demedi . pkklıların askeri araçların arkasından sürüklendiğini de biliyoruz . 3 4 yaşındaki çocuklara polis asker kıyafeti giydirince bir şey olmuyorda kürtlerin geleneksel kıyafetini ( sen sadece gerillalarda gördüğün için onlara ait sanıyorsun ) giydirince mi sorun oluyor .

lafın kısası burada vatan kurtarmaya çalışma . profesyonel askerliğe geçecekti hükümet niye gidip kaydolmadın niye gidip kaydolmadılar siz anca klavye kahramanısız zaten kimseye güvenmeden bir kürdün karşısına çıkıp bunları bir söyle bakalım pc askeri

0|0
    4|1
Yükleniyor...