En yakın arkadaşınız böyle yapsa ne yaparsınız

Diyelim ki yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmeyen bir arkadaşınız var . Birde şunu söyleyim siz çok problemli birisisiniz yani ailevi problemler depresyon vs. bu durumunuzu aşağı yukarı herkes biliyor çoğu zaman alay konusu oluyorsunuz eziklik oluyor üstünüzde öyle varsayalım. Şimdi sevdiğiniz kız ile en yakın arkadaşınız beraber yürürlerken tabi siz yoksunuz sizi çekiştirse yani sevdiğiniz kıza size kötülese yani o psikolojik manyak filan dese . Ne yaparsınız ? Biraz karışık gibi oldu ama lütfen anlamaya çalışın.

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Birşey yapmam ne demek istediğini anladım canm ama cidden bişi yapmam arama mesafe koyarım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• en yakın arkadaşım bana bunu yapacak ve ben ona hala en iyi arkadaşım diyeceğim?

Yo dostum yo.

1|0
    0|0
  • Sizi galiba burada en iyi ben anlarım. Bende aynı durumdayım. Ama benim en yakın arkadaşım öyle bişey yapsaydı. Ona daha arkadaşım demezdim. Boşverin sevdiğiniz kızı cidden seviyosanız. O sizin ilerde en iyi dostunuz olcak. Gidip her derdinizi ona anlatacaksınız. boşverin takmıyın.

0|0
    0|0
  • Sevdiğin kişiye değil de en umursamadığın kişiye böyle bişey deseydi kıçına tekmeyi basardım.hayır gelmez öyle arkadaştan .

0|0
    0|0
    • Benim o kızı sevdiğimi bile bile böyle konuşmuş

• o zaman senin sevdiğin kızı seviyo seninle yakınlaşmasın diye böyle yapmış. kıçına tekmeyi basmak için başka bir neden daha.

• Def ederim .Sonuçta sorunları olan birine yapılmaması gereken bir şey ki arkadaşın daha da arkalığını alması gerekir .

0|0
    0|0
  • rahatsız edici bir durum

sogurum eskisi gibi gorusmem ve sorunlarımı rahatsızlıgımı anlatmam ona da baskasına da

0|0
    0|0
  • Onunla bidaha konuşmam tabii

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• En iyi arkadaş diyorsun sevdiğim kıza karşı beni karalıyor diyorsun. Olacak iş değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...