Sizce neden böyle yaptı? Kızlar özellikle size,tabi ki erkeklerede soruyorum.cevap bekliyorum.

Okulda bir kıza aşık oldum dönem başında.Kızla 2-3 ay bakıştık.Bakışma olayını büyütmem ama,bazen arkamı falan dönüyordum bana baktığını görüyordum.Daha sonra birgün sınıfın kapısında arkadaşlarla konuşurken bana bakıp gülümseyerek hocayı görüp görmediğimi sordu.Gayet güzel gidiyordu herşey.Birgünde onların sınıfına girdim en arkada arkadaşla konuşuyordum.Çantasını aldı gelip bana çarptırdı bilerek.Pardon dedi özür diledim.Daha sonrada sıranın altına bakıp gitti bozuntuya vermeden.3 gün önce biraz zamanın varsa birşey konuşmak istiyorum dedim.Oda yok dedi ve ters cevap verdi.Sizce neden böyle yaptı?

Güncellemeler:
Kafak karma karisik oldu neden boyle yapti yaa

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Buna benzer bir şeyi ben de yaşadım, benimle konuşurken istemsizce tersledim ve sonradan pişman oldum. Ben çok hoşlanıp heyecanlandığımdan dolayı yapmıştım ama kızı bilmiyorum

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim yorum için . Umarım oda istemsizce terslemiştir.

Kızlar Ne Diyor 2

• kendini ağırdan satmak istemiştir

0|0
    0|0
    • öyle yapınca kendmi ezik hissettim. gelip bir kusura bakma dese iyi olur aslında cesaretlenmem lazım yeniden

• senden hoşlandığı ve heyecanlandığı için öyle yapmıştır ki bence önce birbirinizi tanıyıp arkadaş olun sonra çıkma teklif et

• Belki senin hakkında kötü bişi duymuştur

0|0
    0|0
    • Bugüne kadar kötü bir duruma ortak olmadım. Ama bilemiyorum belki de birisi yalan söylemiş olabilir.

Erkekler Ne Diyor 5

• Bro bana da bikere oldu. Esekten dusmus gibi oluyosun :))). Bende bilmiyorum o olayi. Ama kesin sacma sapan bisey yatiyodur:/

0|0
    0|0
  • o an baska bişeye sinirli olup sana bu cevabı verdiğini düşünüyorum yoksa sana ışık yaktığı belli

0|0
    0|0
  • Bakısma olayını büyütmezsin ama 2-3 ay bakısıyorsun. kendinle çelisme bari

0|0
    0|0
  • Banada Aynısı Oldu :D
    Sınıftan Kızla Bu Dönem Bakışıyoruz ki Halan Bakışıyoruz Gittim Söyledim Sınıftan Aşkmı Olur Dedi Ve Şuana Kadar Gene Bakışıyorduk :D Fakat Gİidp Ne Bakıon Lan Pervasız Dememe Kadar :D Meğersem Kız Bana Vurgun Değil Suratımdaki Sivilceleri Sayıyormuş Vallaha Öyle Dedi :D

0|0
    0|0
    • Offf çok fenaymış bu :)

• Kanka yalan soyluyodur. Sen aynen yine devam :D

• Yok Ya Harbi Doğrudur :D

Çünkü Suratımda 7 Tane Sivilce Var :D

• Kendinize güvenin gerisini zamana bırakın.. Zaman size herşeyİ Öğretecektir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...