Sevgilimin eski hikayeleri...

Sevgilim beni çok seviyor, bundan hiç şüphem yok. Ama benden önce yaşadığı ilişki onu çok yıpratmış ve zaten ikizler burcu olduğu için biraz değişik bir duygusallığı var. Önceki ilişkisindeki kız seda, nihatı aldatıyor 2 sene boyunca. Evlenme teklifleri ediliyor işte ne bileyim nihat aylarxa sedanın kanser olan rahmetli annesine refakat ediyor, cenaze ve sonrasında hep nihat yanında duruyor. Sedanın ablaları ve babası bile yokken nihat onun yanında oluyor ama seda bu esnalarda nihatı aldatmakla meşgul oluyor, HEMDE NİHATIN ÇOCUKLUK ARKADAŞIYLA! Ve bunu seda kendisini terk ettikten sonra öğreniyor nihat! Durum çok sikimsonik maalesef. Şimdi nihat iyi ama haliyle her normal insan gibi çocukluk arkadaşına ve Şu an seda ile şuanki aevgilisinin durumunu yadırgamayan ortak arkadaşlarına kızgın., sizce bişey yapmalı mı? Nasıl teselliedebilirim onu? Bu ara da ben onla 1-2 günlük arkadaşken sevgili olduk. Bana sevgisinden şüphem yok. Hatta zaten seda ile ayrılmayı düşünüp bir süredir beceremediğini o yüzden seda ile biten ilşkisinden çok arkadaşlarının bu tavrına üzüldüğünü kabul edemediğini söylüyordu sevgili olmadan önce de. Napmalıı?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Muhtemelen tek bilmeyen Arkadaşındı geri kalan herkesin bu durumdan haberi vardı. Koy tekmeyi gitsin öyle arkadaş olacağına hiç olmasın

0|0
    0|0
  • ne garip kızlar var yav düşman başına

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...