Şampiyon kim sizce, Fenerbahçe kesin mi sizce?

bu sene şampiyon bellimi veya hala bjk veya gs ihtimali varmı...

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Şampiyonluk yarınlara kaldı gençler ayık olun..

Ulan nasıl bi' büyük takımız biz böyle, şike mike dediler, geçen senede şampiyonluğa oynadık, ondan önceki senede, bu senede <3

İyiki FENERBAHÇE'liyim dedirten olay..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• fb galiba

.

0|1
    0|0
  • Galatasaraylıyım sonuna kadar ama lig şampiyonu fener olcak bu sene..neyse her zaman biz olcak değiliz demi bir kerede onlar olsun :D

0|1
    0|1
  • Kesin falan değil kupayla şampiyon olamasa da gönüllerin şampiyonu Galatasaraydır.

0|0
    0|1
  • Yoo galatasaray sampiyon olacak bence.

0|0
    0|1
    • nickin doğru söylemiş...a little mistake...

• arenaın açılışını nasıl yaptıysak devam ederiz orda son 4 maçın ikisini kazandık...istersen biraz dersini çalış haramtepe ile ilgili...akp-cemaat stadında işiniz rast gelmez hiçbirzaman unutmayın...orda çok haramvar...orda ancak akpye türkçe olimpiyatları yaparsanız..fenede gelir açılışta kapanışta yener gider rahat olun...:)))

• Izler goruruz.

• her şey olabilir ne kadar anlamasamda

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Derbilerden sonra kesinleşir

0|1
    0|0
  • Daha kesin değil zaten Fener Şampiyon olsa bile birşey değişmez yine Fenerli taraftarların sevinçleri kursaklarında kalacak tıpki 2011 de olduğu gibi

1|0
    0|2
  • Bence gs şampuan olur bu sene

0|1
    0|0
  • Kesin bir şey yok fakat fenerbahçenin bir adım önde olduğu gerçeğini değiştirmez. Bu sene de her sene olduğu gibi hakem hataları nedeniyle Beşiktaşın yaklaşık 10-15 puanına yazık oldu. Galatasaray, Kayserispor yenilgisinden sonra şampiyonluk umudunu neredeyse bitirdi. Fenerbahçe kesin şampiyon diyemeyiz çünkü 2 tane derbi ve zor bir Bursaspor maçı var. Ama bende Beşiktaşlı olarak Fenerbahçenin şampiyon olacağını düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • bu sezon fenerbahçe şampiyon beşiktaş ikinci gs üçüncü. gelecek sezonun şampiyonu beşiktaş olacak aha buraya yazdım.

0|1
    0|1
    • ben fenerbahçeliyim,ama bjk seneye stadını açarsa ve hocayı göndermezse geleceğin takımını kurar...haa şampiyonluk gelecek sene için konuşmak çok çok erken bu sene bile kesin değil...bjk ta iddialı bence bu sene...

• ikinci kim onu tartışıyoruz biz sene başından beri

0|1
    0|0
  • fener şampiyon olur

0|1
    0|0
  • fener % 10.000 şampiyon.

not: galatasaraylıyım.

0|2
    0|0
  • fener bu akşamda kazanırsa kesinleşecek bence

0|1
    0|0
    • bence kazanırsa ancak %25 şampiyon...

• doğru diyorsun aslında ama pozitif düşün boşver şampiyon fenerdir

• haa pozitif düşünmek istiyorum elbette ama ben bu bahsettiğim maçların hepsine gittim...

• Fnerbahce olur

0|1
    0|0
Yükleniyor...