Eşinizi sevip sevmediğinizi nasıl anlarsınız

merhaba Şu an anda duygularımdan emin olamıyorum ben 8 yıllık evliyim boşanıyorum eşimi sevip sevmediğimi bilmiyorum eşim evde yokken onu özlüyorum eve gelsin birlikte oturalım diye ama gelincede tersliyorum bir açığını arıyorum bağırmak için beni öpünce sarılınca sıkıntı basıyor eşimle gittiğim yerlerden zevk alamıyorum sizce bu nedir alışkanlık mı yoksa sevgimi

2|0
10|20

En İyi Erkek Görüşü

• şöyle söyleyeyim bu adam saan baya çektirmiş sne onu çok sevmişsin hep fedakarlık etmişsin ama zmanala öyule bir dolmuşsun ki ayrılmak istemişsin hep bişeyler engellemiş düzelir belki demişsin ama olmamış özlemişsin çünkü çok sevdiğinden belki aşkından dolayı. ama öyle anlar gelmişki sağlam kafayla düşünebildiğin onun seni haketmediğini kahrettiğini düşündüğün zmanalr işte o anlarda kesinlikle boşanmalıyım demişsin ve şu anda boşanıyorsun. yaşın tam olarak kaç bilmiyorum bu kararı vermişsen ve bu kadar seni rahatlatıyorsa dönme derim eşinde de sana karşı ayrılmayalım gibilerinden bir çaba göremiyorsan arkana bilke bakma derim. birileri ne der ama onu seviyordum falan düşünme senin ruh halin bozulacaksa ve ayakta durmana engel olacak bir durum teşkil ediyorsa tekrar ediyorum arkana bakma umarım bu tavsiyelerim yardımcı olur.

1|0
    0|0
    • bütün duygularıma tercüman oldun teşekkürler

• bence bunu ödüllendirmen gerekli diye düşünüyorum :) rica ederim ayrıca bütün içtenliğimle cevaplamaya çalıştım :)

Erkekler Ne Diyor 19

• aliskanlik olmus olabilir ama sakincasi yoksa özel degilse neden bosaniyorsun?

0|0
    0|0
    • sorumsuzluğu için

• o zaman onu özlediginizde yaptiklarini akliniza getirin özleminiz gider.. hayirlisi olsun sizin icin. Ve ayrica asla kafaniza takmayin

kadin bosanmaya karar vermeden herseyi deniyor biliyorum ama olmazsa olmaz

• evet her yolu denedim çıkar yol bulamadım

• eşinle ilgili şeyler bence alışkanlık ama asıl sorun senin aklında biri var yani başka bir erkek o yüzden hem eşinin yaptıklarını istemiyorsun diğer yandanda onu bıraktığın için üzülüyorsun

0|0
    0|0
    • başkası yok eşimle arkadaş gibi hissediyorum kendimi

• buradan sorabilirsin

• Ayrıntıları bilmiyorum ama okuduğuma göre sıkıntı sende adamın bir yanlışı yok sadece sende ona karşı ters tavırlar var ,?

0|0
    0|0
  • herhalde çok ilgi gösteriyor size ehh bayanlar öyle ne fazla ilgi olur ne ilgisiz oluyorlar bende anlamadım

0|0
    0|0
  • Evlilik aşkı öldürüyor diyeceğim ama 8 sene geçmiş sonuçta.. Acaba herşey sıradanlaştı mı ondan mıdır ?.. Bence yine bir düşün derim bir emek var ortada

0|0
    0|0
    • evliliği aşk değil ilgisizlik öldürüyor

• evliğimde huzur istiyorum güven istiyorum ama yok

• Bazı şeyleri veremiyor mu artık sana..Bi tatminsizlik mi var acaba ?

• Alışkanlık olmuş sadece, geçer zamanla...

0|0
    0|0
  • Sen ruh hastasısın olum delisin la sen senin gibi lüzumsuzlar yüzünden ne ocaklar sönüyo allah sabır versin o adama allah yardımcısı olsun atsa bir dert satsa bir dert

0|0
    0|0
  • Aklın karışık senin. Belki de eşini aldattın. Neden boşanma davası açtın eşine. Çocukların var mı? Yaşlarınız kaç? Eşin ne iş yapıyor? Eğitiminiz ne? SWanırım sen çalışmıyorsun öyle mi?

0|0
    0|0
    • aldatma yok

• Aşağıdaki yazışmaları okudum. Kocandan ayrılmak istemende çok haklısın. Böyle 1 adamdan hiç 1 şey olmaz. Cinsel dünyanız iyi olmalı ki bu güne kadar sabrettin..

• bunun sana tam ve net adını söyluyorum ALIŞKANLIK nefes alıp vermek gibi bazen de derin nefes alıp vermek gibi

0|0
    0|0
  • geçmişte seni çok kıracak bir hareketi mi oldu? ne bileyim dövdü mü seni mesela veya hakaret mi etti?böyle bir olay olduysa bunun etkilerini hala taşıyor olabilirsin

0|0
    0|0
  • Tamamen gittiginde anlarsın, birbaşkasının oldugundada ağlarsın

0|1
    0|0
  • geçici bir dönemdir bence boşanmak gibi büyük bir olay için biraz daha sabredin

0|0
    0|0
    • 8 yıl sabreddim ama değişen olmadı

• tabi ayrıntıları ben bilemem sen 8 yıl düşünüyorsndur ve benm 2dk düşünüp yorum yapmam çokta doğru olmaz

• kafayı yemişsin sen

0|0
    0|0
    • ne için bu kanıya vardınız

• eşimle çok ters işte

• hayırlısı o zaman...:D

• başka bırıyle ol esını sevıp sevmedıgını anlarsın

0|0
    0|0
  • manyak mısınız nesiniz bilmiyorum ki :S

0|0
    0|0
  • ona sarılmak istiyorsan öpüşmek seviyorsundur...

0|0
    0|0
    • ne kadar süre flört ettiniz

• duygularından emin ol ama

• inşaallah olabilirim

• 8 yıl birlikte yaşamışsınız onu tanıman gerekirdi, tüm suçu onda arama bence. belki de çocuüa ihtiyacınız var dicem ama , çocukla ayrılırsan hiç kalkışmayın

0|0
    0|0
  • Eşiniz işe kaçta gidiyor işten kaçta geliyor ? ve çocuğunuz var mı ?ona göre cevap vericem :)

0|0
    0|0
    • eşim 2 gün çalışıyor

• ayak altında dolaşmaz yatağa çivili bişekilde olduğu için kalmaz

• bak sebep buda olabilir :D :D

• senin ki alışkanlık olmuş yokluğundu özlüyorsun ama varlığı bir şey ifade etmiyor çocuk varmı

0|0
    0|0
    • evet... dediin gibi yokken özlüyorum gelince de kızıyorum devamlı uyumasından kaynaklı olabilir

• allah yardımcımız olsun

• amin sizinde

Kızlar Ne Diyor 10

• ıyıde neden bosanıyorsunuz ve bu asamada sana neden bunlar problem gıbı gelıyor ?

derdın ne bosanmak mı ? yoksa tekrar barısmak ıcın bahaneler aramak mı ?

once bunun kararını vermelısın.kocanı ozlerken yanındayken terslemen garıp geldı bana !

pekı ya o senın bu duygularını bılıyormu? su asamada pekte onemı kalmamıs

gıbı gorunuyor bana ama , ılla cozum ıstıyorsan bana bunların cevabını vermelısın ve tabıı kendınede ?

bol sans...

0|0
    0|0
    • bende bunun için sordum bu sevgimi alışkanlık mı diye eşim bir şans daha istiyor

• 8 sene az zaman degıl...kocanla yapmayı sevdıgın seyler varsa bence affetmelısın onu tut ı daha ortada dava vs gerceklesmemıs.sevgıde zamanla alıskanlıga donusuyor zaten.affet gıtsın.uzme kendınıde onuda.

• bunu ona söyledin mi ?

0|0
    0|0
  • hissederdim

.

0|0
    0|0
  • bence seviyorsun onu sevilmeyen bir insan ASLA ÖZLENMEZ! biraz monotonlaşmışsınoz sanırım. Bak canım dışarısı gerçekten çok kötü bir ortam biz bekar halimizle dürüst aldatmayan bir erkek bulamamanın sıkıntısı yaşarken sen eften püften şeyleri bahane ediyosun. Ondan daha iyi biriyle evlilik yapabileceğini mi zannediyosun zengin olur kaba olur, ilgili şefkatli olur seni aldatır. yani her erkeğin bir kusuru mutlaka var, bırak onun kusuru da bu basit şeyler olsun. sen kendi hayatına bir renk kat bak nasıl onunla mutlu oluyorsun. bence sanki ayrıymış gibi uzağa ya da ailenin yanına bir yere git 1 ay kal bak gör onu ne kadarda seviyosun. aptallık etme hakim güler sana bu kadar basit şeylerden ayrılınır mı yaaa.. hem de dindarmış daha ne istiyosun. İNSANLAR DEĞİŞSİN DİYE BEKLEME SEN KENDİNİ DEĞİŞTİR bak gör o zaman çevrendeki herkes değişecek! çocuklaın bile.

0|0
    0|0
    • yorumun için teşekkürler ben kendimi değiştirdim eşim gittim saçlarımı kestirdim nasıl olmuş dedim sadece güzel dedi bu kadar eşim sadece kendini düşünen insan

• eşin değil erkekler böyle hepsi böyle emin ol. ben bakış açını değiştirmenden bahsetmiştim hem.

• hep olumlu tarafından baktım değişen olmadı bende umutsuzluğa kapıldım artık

• yanındayken mutlu değilsen sevmiyorsundur

o yokken onu arıyorsan alışkanlıktandır

kafan biraz karısık olabilir ama

doğru karar vermişsin bence senin kafanda bitmiş zaten olay

bende aynı dertten muzdaripim

değişiceğine gittikçe kötüleşiyor

hakkınızda hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • öpünce sarınca sıkıntı hissediyosan beraber olmanız anlamsız. sonuçta bağlılık duygusu kolay kolay bitmez bu hissettiklerin sevgi değil

0|0
    0|0
    • evet öpünce sarılınca sıkıntı geliyor sadece benimle otursun konuşsun istiyorum sarılma konusuna girmesin istiyorum

• o zaman ayrıl ya ama napıcaksın sonra mutlu olabilcek misin

• bilmiyorum

• insan sevdiğiyle bşy yaparkn sıkılmz.seninki kıymet bilmeme durumu gibi geldi bana.

0|0
    0|0
    • kıymeti o bilemedi

• ben eşim olmadan eşim ben olmadan duramz ama eşim yanımdayken içim kıpır kıpır olmuyor

• İLginçmiş.o zaman siz az görüşmeyi deneyin.özlemek iyidir her zaman

• neden bu düşüncen var

0|0
    0|0
    • mutsuzum

• anladım canım neyse işallah hayırlısı olur

• teşekkür ederim

• sürpriz flan yapsa belki aşkın yine ateşlenr

0|0
    0|0
    • eskiden çok yapardı şimdi yapmıyor

• onunla bu konuyu konuş o zmn