Yardım edin lütfen!!!

uzun olacak yazdıklarım ama lütfen sonuna kadar okuyun. Zor durumdayım!

Arkadaşımın aracılığıyla tanıştık. İlk buluşmamızda herşey çok iyi gitmişti. Daha sonraki buluşmalarımızda birbirimize çok uyduğumuzu düşünerek bir yola girmeye karar verdik. 2 ay boyunca hiçbir sorunumuz olmadı bana karşı her zaman ilgiliydi. Daha sonraları o sürekli buluşmak isteyen adam günlerce aramamaya başladı. İlk başlarda işlerinin çok yoğun olduğunu düşündüm ama yinede içim içimi yiyordu. Bu durumu bir arkadaşımla paylaştım. O da kendi hesabıyla mesaj attı ona. O gün sevgilim beni aradı. Benim yaptığımı anlamış bende itiraf ettim. Anlayışla karşıladığını söyledi ama kızdığını anlamıştım. Çarşamba günü konuştuk ve pazar gününe kadar ne aradı nede mesaj attı. Pazar akşamı yarın buluşalım diye mesaj attı ve pazartesi günü buluştuk. Ona kızgın olduğum için çok fazla konuşmadım. Bir cafeye oturduk. Ona güvenip güvenmediğimi sordu. Bende ilk başlarda ona güvendiğimi ama bu son olanlardan sonra güvenimde eksilme olduğunu söyledim. O da bir ilişkide güven olmazsa yürümeyeceğini ve birbirimizi daha fazla üzmeden bitirelim dedi. Hiçbirşey söyleyemedim. Bir kaç dakika sessizlikten sonra gözlerim dolmaya başladı kalkıp lavaboya gittim. Sakinleştikten sonra geri döndüm. Yerime oturmadan ben gidiyorum dedim. Gözlerime baktı ve birkaç saniye sustu sonra git der gibi başını salladı. Bende hoşçakal diyerek oradan uzaklaştım. Gitme demesini bekledim ama demedi. Eve döndüğümde mesajını gördüm. Çok üzgün olduğunu böyle olmasını istemediğini ve hayatımda başarılar dilediğini söyleyen bir mesajdı. Bende o an ki psikolojimle seni çok seviyorum lütfen beni bırakma diye mesaj atarak bir aptallık yaptım. O ise tekrar birlikte olsak bile bunun geçici bir süre olacağını 2 ay sonra askere gideceğini askere gidip geldikten sonra hayatının bambaşka olacağını ve benim daha çok üzüleceğimi söyledi. Bu bizim ilk tartışmamızdı ve bir ilişkiyi bitirecek kadar büyük bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta 3 aydır tanışıyoruz ve güven zaman alacak birşey. Ayrıca bu askerlik konusu en başta da vardı. Madem düşünceleri böyleydi neden beni hayatına bulaştırdı? İlk sorunumuzda beni terk etmesi zoruma gitti gerçekten. Ne düşüneceğimi bilmiyorum kafam çok karışık. Onu seviyorum ama askere gidene kadar benimle oyalanıp kullandığını düşünüyorum. Sizce ne düşünmeliyim?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Başlamadan önce şunu söylemeliyim. Biten bir ilişkiden sonra bu tip acılar olması muhtemel. Ayrılığın ne tarafından bakılırsa bakılsın hüzünlü yanı çok. Ancak gel gör ki çok medeni bir şekilde ayrılmışsınız. Bu gerçekten elle tutulacak güzel birşey.

Çoğu insan bunu başaramıyor. Sevgi ile birlikte saygı da kayboluyor malesef. Ancak gel gelelim siz saygıyı elde tutmayı başarabilen ender çiflerdensiziniz. O yüzden seni de arkadaşı da tebrik etmek istiyorum.

Dediğim gibi ayrılıkk gerçekten çok zor. İnsanların ne zaman nerede nasıl tepkiler verebileceğini önceden kestirebiliyor olsak zaten hayat bambaska bir yer olurdu...

Düştüğün durum gerçekten üzücü kabul ediyorum. Ancak sana dürüst davranmayıp canını yaksa daha mı iyi olacaktı?

En azından medeni bir şekilde karşısına alıp konuşmuş seni. Bunu yapmak seni aldatmaktan, sana yalan söylemekten ya da seni kırmaktan cok cok daha zordur inan bana... O sana verdiği değeri boye gostermiş.

Gelgelelim ben ne bir başkası oldugunu, ne de seni sevmedigini dusunmuyorum. Askerlik (biz de yaptık) gerçekten çok zor bir olgu. Kendini orada esir ediyorsun ve psikolojisi gerçekten çok zor. O nedenle askere gidecek insanların bu sekilde davranması normal geliyor artık bana. Hem emin ol Asker yolu gozlemek daha zordur.

Ne yapabilirsin? Bence hem kendin hem de onun için onun üzerine gitme... Çünkü gördüğüm anladığım kadarıyla kararlı. Bundan sonra geri dönüş olsa bile eski tadı bulamazsınız. O nedenle ona ve kendine zaman tanı. Onu sevmen, ona bağlanman ayıp değil. Boyle hissettigin icin de kendini suclu hissetme lutfen.

Bunları hissetmen kadar dogal birsey yok... ÜStelik ben onunda seni sevdigine inanıyorum ancak bazen boyle olması gerekiyor. Bence sen de yavas yavas kendini toparla. ve Bana güven. Üzerine gittikçe daha kötü olacak, eline yuzune bulasacak bir durumun icerisindesin.

Toparlan ona ve kendine yazık etme.

Mutlu olman dileği ile kendine iyi bak...

Carpe Diem...

1|0
    0|0
    • Öncelikle ilgilendiğiniz için ve verdiğiniz destek için çok teşekkür ederim. İçimi rahatlattınız gerçekten..

• Estafurllah. Sözlerime bu kadar onem verdigin icin ben tesekkur ederim aslında...

Dediğim gibi birazcık dinlen ve zamana bırak kendini ... Sorun ne kadar büyük olursa olsun ruhumuzun yırtıklarını en iyi biz tamir edebiliriz. En güzel tamiratta dahi yara izlerimizi ömür boyu taşşırız bundan kurtuluş yok, ancak bu tekrar ayağa kalkmamız için engel değil...

Kendine iyi bak...

Erkekler Ne Diyor 8

• o zaten seni çok fazla sevmemiş, seninle bişeye başlamış ama içinde sevgi olmayan bir başlangıç, belki senden faydalanmak isteyecekti ama ya seni üzmemek için ya da senden bişeyler alamadığı için fazla uğraşmadan bitirmek istemiş, bence uzatma ve bitir derim bittiysede bu durumu kabullen uğraşma

0|0
    0|0
  • arada çıkıyor öyle namıssızlar üzülme

0|0
    0|0
  • biraz kafanı dinle ve ben ne yaptım de yanlış bişey yaptısan söylenecek tek şey var ...

ama yok hayatımı değiştircek yanlışı yapmadım dersen kafanı takma seviyorsa gelir sevmiyorsa gelmez sen niye ağlıyosun seni bırakıp gitmicek çok yürekli insan çıkar beklemesini bilmek lazm

0|0
    0|0
    • Ben verdiğim değerin ucunu biraz fazla kaçırmaktan başka bir hata yapmadım..

• yapma lütfen nasıl anlatim şimdi sana

• boşuna okudum zaman kaybı

0|0
    1|0
  • Konunun askerlik olduğunu pek sanmıyorum. Bence yaşam tarzı. Bilmediğimiz için sallıyoruz tabi. Yaşam tarzlarınız uyuşmuyor olabilir. ve ailesiyle tanıştırmaya çekiniyor olabilir.

0|0
    0|0
    • Öyle bir sorun olduğunu sanmıyorum daha öncesinde askere gitmeden beni ailesiyle tanıştıracağını ve beni çok seveceklerini söylüyordu. Ayrıca ablasıyla tanışıyorduk zaten.

• O zaman sevgi yok denir. Yani bazı şeyler onu engellemiyor demek ki. Askere giden erkek psikolojisi farklıdır. O yüzden gerçekten seni önemsese idi bence gitmeden önce böyle bir şeye girişmezdi.

• askerde insanlar çok düşünür ve eli kolu bağlıdır birini bul ve kıskandır sana sıkılıp ya da özleyip ya da kıskandığından mesaj atacaktır güzel bi*basarsn için de bir ferahlık olur o his işte paha biçilmez :)

0|0
    0|0
  • Başka birini bulmuş tur yoksa askere gittiğinde insana destek olucak telefon la arayıp konuşacak birine daha çok ihtiyacı olur kişinin o daha güzel bir hatunla çıkmaya başlamış tır olay bu bence

0|0
    0|0
    • Bilemiyorum gerçekten çok karışık bir durumdayım

• yahu hep aynısınız be sıkıp bunaltıyorsunuz bir düzelmediniz giddi :D Delirtiyosunuz adamları daraltmayın soğuyoruz o zaman sizden uzaklaşmak istiyoruz :D Bu yani tamam :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• askerlik yaklaştıkça gerginliği artmış psikolojisi bozulmuş belli ki . seninle ilgili bir sorunu oldugunu sanmam şuan o askerlikle kafayı bozmuş . bırak onun dediği gibi olsun nasılsa askerdeyken emin ol sana karşı bişeyler hissediyorsa arayıp soracaktır. çünkü orada düşünecek çok vakti olacak . işte o zmn sen ona dönermisin orası da sana kalmış.

0|1
    0|0
  • Üzme kendini demekki degmezmis erkekler böyle iste daha iyi birini buludugunu dusununce bir insani yari yolda birakabiliyorlar .. sakin onun ardindan goz yaslarini dokme bun ihhhn gibilerine degmez.. arayip sorma elbet oda pisman olcakdir o diger kizda onu yari yolda birakinca anlicak o..

0|0
    0|0
    • O konuşma orada kaldı zaten bir daha ne ben aradım ne de o aradı..

• bence ilişkinde kimseyi araya katmayacaksın. biz kızlar, kendi aramızda hep kurup yazıyoruz sonra böyle saçma şeyler ortaya çıkıyor. Bence senin sevgini ölçüyor. Bir de askerde senin onu beklemeyeceğinden korkuyor ağzından laf almaya çalışıyor ya da seni deniyor bekler misin acaba diye. çünkü askerdeyken terkedilmek çok zor bir şey ... yaşamak istemiolar!

0|0
    0|0
    • En son konuşmalarda neden korkuyorsun seni bekleyemez miyim diye sorduğum da, hayır o konuda sana güveniyorum beklersinde seni üzmek istemiyorum dedi..

• bence seni sevmemiş zaten sevseydi seni böyle üzmezdi ama iyiki fazla sürmemiş canım işallah unutursun

0|0
    0|0
  • Bosversene hic kimse icin kendini uzmeye degmez sil gitsin. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...