Yeni evlendiniz kiraya cıktınız kiranın yarısını oduyorsunuz bunun

haricinde eve katkı yapıyorsunuz market alışverişi ya da evin diğer eksikleri vs. . sırf eşiniz kendine sıkıntı yapmasın bu durumu diye. buna ragmen eşiniz sürekli dırdır yapıyor para yok para yok diye.. boyle bir erkekle hayat gecer mi.. siz olsanız ne yapardınız?

Güncellemeler:
elimde var harcıyorum bundanda gocunmuyorum para harcamamda sıkıntı yok yani ama bir de bana gelmiş terbiyesizce ne yapıyorsun ki diyor ya sinir oluyorum o zaman

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• yahu kendine guvenmiyorsa neden evlenmis sana guvenerekmi evlenmis ne kadar sacma bir durum..

1|0
    0|0
    • sorma ya sorma

bıktırdı resmen

• haklısın

tesekkurler

• rica ederim fikir alisverisinde bulunabiliriz konu altindan gelismeleri yazin.

Erkekler Ne Diyor 9

• Sen onunla hayatı paylaşıyorsun, böyle şeyler olabilir emin ol onun para yok para yok demesinin sebebi sana istediği gibi bir hayat yaşatamadığından girdiği sıkıntı şekli.

1|0
    0|0
  • Valla yapacak bir şey yok sonuçta evlenmişsin ..ama şunu söyleyeyim işin çok zor...

1|0
    0|0
  • böyle bir kadın bulamadım diye ağlardım şahsıma... o salağada yazık derdim...

1|0
    0|0
    • bunalıma girdim vallahi ya evin erkegi gibi hissediyorum kendimi

• erkek kadın fark etmez hayat müşterektir, ancak rahata alışan birey sonunda patlama noktası yaratır kendisine... bu sebeple evlenmeden önce tipine parasına değil huyuna bakmak gerekir. olanlara çare yoktur ama sonuçta hayatını kendi kazanabilen insanla ev hanımı düşünceside bir olmaz. eşit söz hakkıyla davranır.

• Önce binanın temeli sağlam olacak ki o bina sarsıntıda yıkılmasın Evlilik de bina gibi iki kişinin hayatındaki belirli şeylerin oturması lazım Ancak ondan sonra evlenilmesi lazım

1|1
    0|0
  • Para yoksa aşk yok.

Para yoksa evlilik yok.

Para yoksa huzur yok.

Para yoksa itibarın yok.

Para yoksa sende yoksun demekki.

1|0
    0|0
  • parasız sıçmaa bile olmuyor. bazısı tutturmuş aşk aşk parasız aşk 2 dakka sürüyor a.q. bak kız var para yok, araba yok demekki parasız olmuyor a.q.

1|0
    0|0
  • nankör ve kıymet bilmeyen bir tip büyük olasılıkla sorumusuz biridir de.

1|0
    0|0
  • zor ya sabırlı olmak lazım ama umarım düzlir

1|0
    0|0
  • hersey para paranız yoksa o evlılık bıter ne ask kalır ne sevgı nede baska bsy

1|0
    0|1
    • en iyi cevap bence. parasız sıçmaa bile olmuyor. bazısı tutturmuş aşk aşk parasız aşk 2 dakka sürüyor a.q. bak kız var para yok, araba yok demekki parasız olmuyor a.q.

• paramız var cok sukurde

adamın karakteri degisti evlendıkten sonra

her seyi benim üstüme yıkmak istiyor yani

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayat geçmez. Çünkü sen çalışmak zorunda değilsin ama erkek çalışmak zorunda. Ayrıca sen eve para vermek zorunda değilsin ama erkek vermek zorundadır. Buna rağmen hala para para diyip duruyorsa gözünü para bürümüştür.

1|0
    0|0
    • siz evlisiniz bildigim kadarıyla boyle sıkıntılar yasıyor musunuz

• Evet evliyim ama böyle bir sorun yaşamadık hiç. Hatta bazen eşime para kalmadı diyip 100tl falan kenara atıyorum sesini bile çıkartmıyor. bir ara işsiz kalmıştı çok boşladı nerdeyse 6 ay kadar ama ses çıkartmadım kırmamak için.

• roller değişmiş sanki sizde. Karşıma alıp tavrından duyduğum rahatsızlığı dile getirirdim.

1|0
    0|0
    • İstediğin kadar dile getir o karakterdeki bir adam inan hiç değişmeyecektir..

• biraz sesini çıkar sende ipler eşinin eline geçerse ezilip durursun hayatın boyunca

2|0
    0|0
  • geçmez çocuk yoksa eğer arada biraz daha düşün

1|0
    0|0
Yükleniyor...