Bir ormandasınız ve karşıdan 3kişi bir kızı zorla kaçırıyorlar. Ne yapardınız?

Farz edin ki bir ormandasınız. Karşıdan 3 kişi geliyor ve bir kızı zorla kaçırmaya vs çalışıyorlar. Etrafta kimsecikler de yok. Ne yaparsınız o durumda?

Soruyu sormamın sebebi geçtiğimiz günlerde böyle bir rüya görmüş olmam. 2 kadın 1 tane de adam bir kadını zorla kaçırmaya çalışıyordu. Bende polisi arayıp haber vermek istemişim. Anak bu seferde benim peşime düşmüşlerdi. Öyle işte.

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• delikanlılık olsun diye söylemiyorum üzerlerine yürürüm. birinin hayatı kararırken öyle hiç bir şey olmamış gibi davranamam.

zaten silahı gösterdiğin anda kaçıyor bu tipler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Gizliden takip eder ve aynı zamanda polis ile iletişime geçerim.

Eğer ellerinde bıçak, silah vs tarzı şeyler yoksa her hangi bir hata yaptıklarında elime bir odun alıp girerim. ( Tabi polislerin yolda olduğu rahatlığıyla. )

0|0
    0|1
  • Akrabamiz polis Cep telefonumla bulundugum yerin adresini ve durumu anlatan mesaj atarim bir taraftanda onlari izlerim ormandan bahsetmişsin eger ormandaysam buyuk ihtimal yanimda silahta vardir av tufegi mesela. Hiç beklemedikleri anda tufegi boyunlarina vurur bayiltirdim snra tekmelerdim serfszleri kiza sarilir polisleri beklerdim

0|0
    0|0
  • Polise haber verirdim adamlar silahlı değilse kurtarmaya çalışırdım heralde

0|0
    0|0
  • kaçnılmaz sa zevk almaya çalışırım :DD

0|0
    1|0
  • Fatmagül bilinç altında

0|0
    0|0
  • 4. kisi olurum :) tabiki bu işin espri yanı

hemen polisi arardım ne yapcağım

0|0
    0|0
  • Valla kurtarırım kurtarmasına da sımdı tecavuzcuyu haklı bulan kısıler bızı de suclu bulur dıye korkuyorum :) Ayrıca burada hukuka elestrım yok kısılere elestrım var yanlıs anlasılmasın :)

0|0
    0|0
  • Polisi aramak en mantıklısı.

0|0
    0|0
  • hep bu 3 yanlış 1 doğruyu götürmesinden kaynaklanıyor ve ben hep merak etmişimdir nere götürüyorlar diye takip ederdim :D

0|0
    0|0
  • cok pis sopa yerdiler benden

0|0
    0|0
  • bende onlara yardım ederdim :)))

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kız güzel mi, ona baglı şimdi :D neyse o bi' kenara,

işte bu yüzden insanların yanlarında tabanca ya da kesici bir alet taşımaları gerektigine inanıyorum. Yada en azından bir savunma-saldırı sporuyla ilgilenmeleri gerektigine. Ömrümüzü lisede voleybol oynayarak geçirirsek aha bu noktada umarım önce öldürürler diye dua ederiz. Psikopatça deyil bu şimdi, baştan diyorum

0|0
    0|0
  • Keşke durabilmek ama müdahale etmeden duymamam o kasını o şekil katiyen bırakamam yardım edin diye bağırmaya başlarım tabii ki bunu duyanlar bana da bulaşarlar al işte arada gittim :/

0|0
    0|0
  • Bir kadının başına gelebilecek en korkunç şey yahu saklanır polisi arardım ama daha fazlasına yapmaya cesaret edemezdim, benim de peşime düşerler diye.

0|0
    0|0
  • üzgünüm ama sessiz kalırdım=/

0|0
    0|0
  • saklanıp eşgallerini hafızama kazır polise ihbar ederim.en iyi ihtimalle.yoksa kerata mı yapsaydım.

0|0
    0|0
  • yani adamları gözün kesiyorsa bir odun falan bulup şansımı denerdim

yoksa da yardım çağırırdım

0|0
    0|0
  • hemen polisi arardım valla

0|0
    0|0
Yükleniyor...