Para demek kadın demektir

kadın demek para demektir dostum. paran olunca yani statü sahibi biri olunca hepsi sıraya girecekler. ama hepsi birer sahtelikten ibaret olacak bunu da unutma. sana baktığında senin kişiliğini, karakterini, içinin güzelliğini değil de statünü, paranı görenler olacak her zaman etrafında..

yani elbet biri çıkacak ve sana şunu söyleyecek bu statüyü kazanamazsan; senin paran birikimin yok. evin yok. düzgün bir işin yok. ben sıkıntı çekeceksem neden senle evleneyim?

ben bunu işittim dostum. acı ama gerçek... kimse kimsenin gül yüzüne, düzgün karakterine bakmıyor artık...

Güncellemeler:
genelleme değil bu zengin koca avcılarından bahsediyorum bir iş yapmamış hayatı boyunca paralı koca arayanlardan bahsediyorum
kızlarda haklı tabiki onlarda geleceklerini düşünüyor şahinimi secersin bmwyimi kirada oturan mı yoksa evi olan mı amelemi mühendismi allah herkesin gönlüne göre versin ne yapalım

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• geneli böyledir.elbette istisnalar var ama okadar az ki neredeyse yok gibi.ama bunun için taaa insanlık tarihinin en başına bakmakta fayda var.cem yılmaz bile bu konuyu çok ince bir mizah ile ti ye almıştı..."sen şu dinazoru öldür ben sana içerde bişey verecem...:)" yani erkek ava gider kadın mağarada bekler etraf ile ilgilenir.bu hep böyledir.sen iyi bir insan olmuşsun olmamışsın göbekli bıyıklı ter veya tütün kokmuşsun önemi yoktur...çünkü maddi durumun iyidir çünkü o dinazoru öldüre biliyorsundur.kadın için bu kriter dışında cinsel organının da olması yani bir pipin olması yeterlidir.o kendiisini de avutmasını bilir dışarıyı da susturmasını bilir.ben çirkin göbekli bıyıklı maço görünümlü babam gibi adamlardan hoşlanırım der dışarıyı susturur benim ihtiyaçlarımı karşılıyo evine para götürüyor bazen de geceleri işimi görüyor tamam bu da yeter diyerek kendisini avutmakta ustadır.ama neyzen tevfik paralı erkekler için cukk oturacak bir söz sylemiştir..."güvenme malına mülküne bir gün hepsi erir...sana ayda bir dostuna her gün verir..."bu gerçeği kabul etmeyen bana göre eli ile mutlu bir hayat sürdürüyor demektir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• onların hiçbiri gerçek kadın değil

0|1
    0|1
  • Ona kalırsada cinsellik demek erkek demek adamla sevişmezsen sevdğne inandramyck kafada var deyp genelleme yapmak ne kadr doğru dğlse kadın demek para demektr demekte bir o kdr yanlış

1|1
    0|1
    • sevişip sevişmemek kadının elindedir karakterini belirler evlenmeden sevişen kız istemem şahsen önce nikah

• Teklfi sunan erkek bir kadn koly kly yat benimle demz

• Herkes bir değil bunu unutma ve bir tek kadınlara has birşey değil bu para durumu.

1|0
    0|1
    • herkes bir değil tabiki ama geneli böyle yapacak bişi yok erkek=sex kadın=para

• onlar paraya tapan kadinlar genelleme yapma her kadin bu tarz degil

0|1
    0|1
    • malesef öyle bana paraya tapmayan bulsana bitane

• fakat ne yazık ki genelleme yapacak kadar çoğu kadının aklında olan şey de bu acı ama gerçek ya tabi bunlara önem vermeyen kızlar vardır ama % oranı gerçekten çok düşük haksızlar mı dersen bir yerde kendilerine göre haklılarda tabi ama karın tokluğuna sevdiği insanla beraber olan biriside açlıktan ölmez heralde her zaman biraz daha fazla olsun diyenler çoğunlukta

• vala bisey diyimmi sana 2yil evli kaldgim kocam tek bir corap bile almadi bana ac birakti yinede ses etmdim bendemi tapiorum paraya ne yani herkes boyle degil genelleme yapma karaktri bozuklarla ayni kefeye koyma

• Biri var bana ihanetin alasını etmiş,beni kullanıp köşeye atmış,zengin biri.İlişkimiz boyunca bana bir araba parası harcamış (8 ay) ama ben parasına göz ucuyla bile bakmamışım.Şimdi parası olmasa ama bana bu ihanetleri etmemiş olsa yine aynı şekilde sever,gözümm gibi bakardım ona.Para hiç bir şey değil bu hayatta.Parası olandan kaç aksine.

0|0
    0|1
  • sen kadın olsan eve ekmek getiremeyen adamla ewlenrmydin ne işin var sölesene bana.

0|1
    0|1
    • eve ekmek getirmeyen biriyle nasıl evlenecen ki zaten zengin koca avcılarından bahsediyorum bir baltaya sap olamamış hiç bişiyi olmayan kızlardan

• hmm o konuda haklsn o zmn.

Erkekler Ne Diyor 10

• Dostum yazdıklarında bunu kapsayan var kapsamayan var elbette ama iyi ki yazmışsın bunları hani kızlar erkeklere verip veriştirirken bizleri itin bir tarafına sokuyor ya onlara iyi cevap oldu. Şimdiden başlamışlar tüm kadınlar böyle değil demeye tüm erkeklerde bir değil ikisi arasında tek fark erkeklerin kötü kişiliksiz olanları biraz fazla oluşu. Bir erkek diyor ki kıza değer verdim ne istediyse yaptım sonra gitti beni aldattı bundan sonra kızlara değer vermeyeceğim. Kızlar diyor ki ben birini sevdim her istediğini yaptım ama beni aldattı o yüzden bundan sonra erkeklere değer vermeyeceğim. Bir süre bu şekilde devam edeceğim evlenmeye karar verdiğim de karşıma çıkan düzgün Erkek/Kız ile evleneceğim. Bu zihniyeti taşıyanlar inşallah Dünya'daki en berbat insanla evlenir diyorum. Her insanın duyguları var bir şey hissetmiyorsan kimsenin duygularıyla oynama. Kimseyi duygularından dolayı enayi yerine koyma. Bunu her kim yapıyorsa ALLAH'ım tez zamanda belasını versin başka bir şey demiyorum.

0|0
    0|0
    • yapacak bişi yok devir böyle gercekten seven birini bulsam bırakmam zaten

• Evet devir böyle ama bunu yapan bu zihniyeti taşıyanlar. Hayır hem böyle yapıp sonra da düzgün biri yok diye dert yanan kızlar erkekler neyin peşinde anlamıyorum. Neyse ALLAH iyi insanların karşısına iyi güzel huylu insanlar çıkarsın hak ediyorlar.

• Gerçekten nefret ediyorum öyle insanlardan

0|0
    0|0
  • her kadın aynı değil çevreni değiştir sosyalleş gönlünü zengin tut cebine güvenme illaki o zengin gönülünün bir alıcısı çıkar fiyatı ne olursa olsun

0|0
    0|0
  • bunları duymamak için 16 yaşından beri çalışıyorum.

0|1
    0|0
  • Evet kızlar cevap verin !

0|0
    0|0
  • tabıkı öyle yenı mı çözdun sen bunu hocam paran yoksa hıc bır hatun bkmaz en fazla 1 hfta kahrını çeker :

0|0
    0|0
  • Paran olursa mutlu olursun bu devirde

0|0
    0|0
  • haklısın . . .

0|0
    0|0
  • buraya yazan kadınların hepside asla oyle değilmişler gii davranacak dostum:)

0|0
    0|0
  • birde burada paylaşayımmı o şarkıyı :( ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...