Squat sonrası ağrılar ne zaman geçer?

bugün 3.günüm ve 1.günden beri üst bacaklarım ağrıyor. yürürken özellikle otururken ve merdivenden çıkarken çok ağrıyo. otururken sanki hamileymişim gibi oturuyorum yavaşça baya bir hamlamışım heralde. bu durum ne zaman geçer ne zaman alışır?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Dert etme gerektiği kadar inseydin poponada vururdu ağrıması gayet normal kasların çalışıyor sonuçta endişelenme beslenme tarzınla beraber 3-7 gün içinde tamamen geçer

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• link

linkteki resimlere bakarsan bunun normal oldugunu görürsün :) bacak diger kas gruplarından daha cok acı cektirir ve 2-3 gün kadar sürer bu ağrılar. alışmakla cok alakalı degil yani :)

1|0
    0|0
  • Hamlık ağrısı o, genelde bir bölgeyi birkaç kez çalıştırınca geçiyor, sıcak bir duş al ve minimum 7 saat uyumana bak sonra geçer :)

1|0
    0|0
  • 4-5 güne geçer.Benimde ağrıyo :D

1|0
    0|0
    • kalçam ağrımıyo ama yanlış yapmıyorumdur dimi bacaklarım ağrıyo tek :D

• Yanlış yapıyosun kalçadan kalkacaksın squad da sen ayaklara güç bindiriyosun ayak kaldırmış oluyo anladı.

• hamlamış kasların agrıyo.. volteren krem alıpğ sür masa yap saaha gecer..

1|0
    0|0
  • Birkaç gün içinde

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende bu yüzden devam edemiyorum. 2 gün yapıyorum 4-5 gün her yerim ağrıyor. Bende bırakıyorum.

1|0
    0|0
  • işleyen demir ııldar arkasaım bndede çok vardı o arılardan alııyo ya geçer 1 haftaya

0|0
    0|0
  • Alıştıktan sonra ağrımaz daha. Ağrın 3-4 gün sonra geçmesi gerekiyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...