Hayretlere düşüyorum artık..?

eskiden bir ilişkinin ardından kadın erkeği arardı beni benden aramıyorsun neden mesaj atmıyorsun diye. şimdi ne oldu bu erkeklere anlam vermek güç şimdide erkekler arıyor neden aramıyorsun diye kadına baskı yapıyor. kadınların yıllar öncesinden bildiği sevginin değerini erkekler yeni yenimi anlar oldu anlamak zor. bunu anlayan varmı?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Evet aynen dediğin gibi herhalde dünya tersine dönmeye başladı :) mesela bende şöyle bir örnek veriyim :) Eskiden erkekler bayanlara laf atardı ne oldu da şimdi bayanlar erkeklere laf atar oldu anlamak çok zor :) Geçen gün arabamın altını kaldırıma vurdum indim eğildim bakıyordum ki hafiften belim açıldı sanırsam 3-5 tane bayan bağırmaya başladı, ooooo güneşi gördüm, oooo canım karpuz istedi diye :))) erkeklere ne oldu..? Bayanlara ne oldu..? :))

0|0
    0|0
    • ayy hıc gulecegım yoktuu degıstıı cok fena degıstı herseyy artık kadın kadınlıgını erkekte erkeklıgını unuttu

• işine geldiği gibi konuşuyosun sanki :)) işte buradan empati yap :) zamanla insanın konuya bakış açısı değişebiliyor :) şuanda bize tuhaf geliyor bahsettiğimiz durumlar ama mesela yeni nesile git sor ne var bunda der :) sana bahsettiğim eski zamanlarda evinde oturan çocuğuna bakan kadına git sor kıyamet koptu kopacak der :D ama şu noktada seninle hem fikiriz gerçekten herkes yerini bilmeli..

• çok teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Her erkek ayni olmadigi gibi her kadinda ayni degildi.Bu insanlarin dogasinda var

kimisi sevgiye deger verir kimisi vermez.

Biraz sans meselesi suzi

0|1
    0|0
    • hayatımda gercekten cok erkek gordum tanıdım ama hıc bırını bırbırlerıyle kıyaslamadım sans meselesı oldugunada ınanmak zor =)

• kiyaslama degl hayir ama herkesin baska bir yogurt yemesi var:)

• dunya uzerinde bir cok kadin vardir

erkeklerinde beyninde olan bir kadin profili her kadin o profile uymaz erkegin hoslandigindan kadin hoslanmaz kadinin hoslandigindan erkek hoslanmaz yinede devam eder gider iliski sonra erkek aradigi profilin o kadin olmadigini netlestirir kopukluklar olur ve yeni denizlere acilir ve bekledigini bulursa kayda deger olur ve onu tanimak icin hamle yapar kadini

erkek kadini okudumu

erkekte kadinin sonu belli olur

0|0
    0|0
  • at izinin it izine karıştığı an o andır işte.herkez haddini hududunu yerini yurdunu bilecek.sevmem öyle yılışık adamı ben.

0|0
    0|0
  • herkes eşittir canım benim :))

0|0
    0|0
  • erkekle kadının rolleri mi değişiyor ne ( ama benm için geçerli değil 92+ bebelerden bahsediyorum)

0|0
    0|0
  • Yazdığın tavırlar eskiden de sergileniyordu şimdi de sergileniyor. Anlamaya çalışma bence.:)

0|0
    0|0
  • Sen şimdi iyi bişey mi dedin kötü mü anlam veremedim :D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• her şey değişiyor zamanlar

0|0
    0|0
  • Günümüzde ilişkiler laçka bir hal aldı

0|0
    0|0