Altın kolye mi istersiniz altın bilezik mi ?

Merhaba kısmetsiz kediler, kuyruksuz kertenkeleler ve sevgili kız kardeşler;

Sevgiliniz, eşiniz, sözlünüz ya da yavuklunuz size hediye olarak altın almak istiyor... Siz altın kolye mi yoksa altın bilezik mi almasını arzu ederdiniz ?

0|0
17|1

En İyi Kız Görüşü

• Altın sevmiyorum, görgüsüzler gibi alsa hayatta takmam.

0|0
    0|0
    • Altın sevmeyen bayan yoktur kardeş ya yapma :)

• 20 yaşındayım, ama ay dan 21'e giriyor gibiyim..

Gümüş severim, evet.

• Altın'ı renginden dolayı mı sevmiyorsun ? Beyaz altın da var yani biliyorsun ?

Neden sevmezsin altını

Kızlar Ne Diyor 16

• Altın kolye isterdim elbette bileziği ne yapayım

Hatta altın yusufcuk kuşu kolyesi olabilirdi mesela anlamlı çünkü yusufcuk kuşu eşine çok Sadık bir hayvan o anlamda

0|0
    0|0
  • bence her 2 side şık olur. bilezik değilde künye tarzı bişey alırsan daha kullanışlıdır .

0|0
    0|0
  • bilezik değerinde kolye :P

0|0
    0|0
  • bilezik almasını ama öyle bildiğin burma falan değil ne bileyim zincirli mincirli boncuklu moncuklu modern bir şey.

0|0
    0|0
  • ALtın kolye. :) her kıyafete bilezik olmaz ama kolye sık zarif durur hic cıukarmam boynumda tasırım sevdiceğimin hediyesini. :)

0|0
    0|0
  • Altın kolye.

0|0
    0|0
  • kolye al içinden geldiyse

0|0
    0|0
  • altın sevmem

0|0
    0|0
  • ben genelde ince kolyeler severim ama yatırım için düşünülecekse bilezik tabi kiiii

0|0
    0|0
  • mümkünse altınlı bişey olmasın

0|0
    0|0
  • sen semiyo ya ne kaaa benziyonn.

altından hiççç haz etmiyorum.

0|0
    0|0
  • Altın bilezik her zaman daha iyidir :)

0|0
    0|0
    • Oy oy oy oy :)) Aşağıda hatunun biri altın sevmiyorum demiş, var mı böyle hatunlar gerçekten ? Yoksa laga luga mı ediyor

• kolye olsun yüzükte severim gerçi

0|0
    0|0
  • kolye tabıkıde

0|0
    0|0
  • altın sevmeyen bayanlara inanmıyorum.Altın bilezik ama düğünde takılanlardan değil kelepçeli olanlardan spor oluyor çokta şık. Yada bileklik olabilir altın nazar boncuklu vs.

0|0
    0|0
  • bana deger versin yeter hediye falan istemiyorum ben

0|0
    0|0
    • Yav o başta tabi güzel kardeşim, o olmazsa olmaz :)) Ola ki doğum gününde içinden bir şey almak geldi diyelim adamın, ne olsa hoşuna gider ? Bilezik mi kolye mi?

Erkekler Ne Diyor 1

• Gümüs tercihim :)) altinin modasimi kaldi:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...