180 derece bacak acma!!!

Arkadaşlar ben bacaklarımı 180 derece açmak istiyorum. Vücudum normalde esnektir. Sizce hangi hareketleri ne kadar yapmam gerekli?

0|0
310

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle çokça ısınma hareketleri yapmalısın ki vücudun gevşesin... Bacak açma hareketini yapmaya çalış biraz sonra oturarak bacaklarını v şeklinde açıp kasıklarını yumuşat. Nasıl anlatayım bilmem ama avucunu aç elini dik tut ve kasıklarına vur hani şey gibi masaj yaparken hızlıca ama sert olmadan sırta vurulur ya pata pata pat diye :)

öyle kasıklarına vur ve bacak açma hareketine devam et. Isınmadan hiç bişey yapmamalısınız çünkü kasınızı yırtabilirsiniz...

Kolay gelsin...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• önce ısınma hareketleri ardından o hareketi yapabilmek için bacakları o şekilde esnetmek gerekiyor malesef çok zaman alıyor ama yavaş yavaş en sonunda 180 derece yapabilirsin

0|0
    0|1
  • 26 yaşındaysan çok zor :))18 yaşında olsan 2 aya açarsın bacağaını 180 derece. ama 26 yaşındaysan 1 yıl falan sürer gibi :)) hergün yere otur ve 2 ayağını açabildiğin kadar aç ve kendini öne eğdir. böyle açılıyor. ben 180 derece açmıştım 16 yaşımda. Şimdi açamıyorum malesef :)

0|0
    0|0
  • yaş ilerledikçe zorlaşıyor ama dene istersen http://www.youtube.com/watch?v=CzHdQEhU4K0 dikkat et sakatlama

0|0
    0|0
  • bence temelin varsa 5 aya kadar amacına ulaşırsın oda günde en az 3 kere belirli hareketler var açma germe şeklinde onları yaparsan olur ama sıfırdan çok zorlaman lazım o da doktor ya da antrenör eşliğinde çalışmak daha mantıklı...

0|0
    0|0
  • 180 derece acsan nolucqak 280 derece acsan nolcak? yatakta 80 derece acman yeterli.. zorlama ence:)

0|1
    0|0
  • bir eğitmen gözetiminde yap bence sağlık açısından riski çok

0|0
    0|0
  • fazla zorlanma kas yırtığı olur

0|0
    0|0
  • Zara zarari olabilir

0|0
    0|0
  • o nasıl bir fantazidir

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• yaa bunu hemen yapman imkansız baya bir antiraman yapman lazımm

0|0
    0|0
  • hergün bacak esneme hareketleri yap bir saat felan en geç 2 aya kadar açılır

0|0
    0|0
  • Her gün esneme hareketleri yapman lazim

0|0
    0|1
Yükleniyor...