Kapat

Konuştuğum çocuk neden dışardayken..

ben evdeykende tüm gün mesaj atar ama özellikle dışarı çıktığımda mesajına cevap vermeden mesaj attığını ve duygusal şeyler yazdığını fark ettim. neden böyle yapıyor olabilir?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Ya dışarı çıktığında daha az ilgili oluyorsun ona, o yüzden bu da duygularını depreştiriyor. Beraberinde eğlencene imreniyor, bende onunla olsaydım keşke gibisinden.

2- Ya da senin kadar aktif olmadığı için bu hareketliliğine imreniyor, hoşlanmasa bile bu imreniş onu bu moda sokuyor olabilir.

3- Ya da senden hoşlanıyor, aklında olmak için bu kadar ilgili olabilir.

cut.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Seni seviyor ve disarida baska birileriyle olabilecegini dusunuyor.Seni bir bakima sahipleniyor, senin icin endiseleniyor ve de kiskaniyor kıskandıgını sana soyleyemedigi icin boyle yapiyor, onu dusunmeni istiyor.

1|0
    0|0
  • bu tipik bir kıskançlık işareti, seni meşgul edip , etrafına bakmanı engellemeye çalışıyor.. bir dönem bende yapmıştım:)

0|0
    0|0
  • seviyordur da söyleyemiyordur , o duygusal şeyleri de konuşmalarınızdan cesaretlenerek yazıyordur ama konuşurken yazamaz

0|0
    0|0
    • söyledi sevdiğini zaten ama dışarıdayken benim yanımda olsaydın keşke tarzı şeyler diyor

• az görüşüyorsanız yetmiyordur. ya da utandığı için konuşurken söyleyemediklerini böyle sonradan yazıyordur

• seni başkalarının kapcağından korktuğu için :))

0|0
    0|0
  • öküz altında buza arama çocuk terkedilme korkusu yaşıyor sen dışardayken ve seni kaybetmemek için sevdiğini hatırlatıyor

0|0
    0|0
  • Gayet net : dışarıda başka erkeklerle buluşuyormusun , takılıyormusun şüphesindeyse seni kaybetmek istemediği için böyle yapıyordur.

0|0
    0|0
  • kendini bir an için unutturmamak ve başka birinin senin ona olan sevgi dikkatini dağıtmaman için

0|0
    0|0
  • Ilgi diye yalvariyor da sen gormuyosun

0|0
    0|0
  • salak işte ondan. biraz farklı olsun dimi yorumum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sana değer veriyor işte yanında olamıyor ama yanındaymış gibi hissetmeni sağlıyor..

0|0
    0|0
  • seni kaybetmek istemiyor çünkü

0|0
    0|0
Yükleniyor...