İstediğinizde kendinizi veya birisini mutlu etmeyi başarıyor musunuz?

Çok mutsuz anlarında kendini mutlu etmeyi başarabilir misin?

Peki çok mutsuz birisini, bu annen baban kardeşin sevdiğin sevgilin olur, gerçekten mutlu etmeyi başarabilenlerden misiniz? Bunu nasıl başarıyorsunuz?

Bu konuda kendinize yeterince güveniyor musunuz?

Buyrun :)

0|0
17|13

En İyi Kız Görüşü

• Kendimi mutlu etmeyi pek başaramasam da bu konuda bana yardımcı olan insanlar var hayatımda, eksik olmasınlar.

Başka birini mutlu etmek, yüzünü güldürmek kendimden daha kolay bana göre. Onun üzüntüsünü, derdini, acısını kendimin gibi benimsiyorsam bu çok daha kolay oluyor. Kendimi onun yerine koyup öyle düşünüyorum ve mutlaka bir çıkar yol, yardımcı olacak bir nokta buluyorum.

Bu konuda kendime çok güveniyorum ve bunu karşılık beklemeden yapıyorum. Belki sadece zaman geçtikçe biraz vefa bekliyorum karşı taraftan o kadar. Yani geçmişe mazi diyerek nankörlük edilmesi hiç hoş olmuyor. Kıymet bilmek, vefalı olmak güzeldir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Hayir,bu konuda kendime güvenmiyorum.

Insanlarin icini rahatlatabilme gibi bir yanim vardir.

Insanlari bazi seylerin farkina vardirma konularinda.

Fakat bu insanlari mutlu etmeye yetmiyor.

Kendime gelince de...

Arada bir diyelim.Kendimi de pek fazla mutlu ettigim söylenemez.

0|2
    0|0
  • Evet gerçekten mutlu etmeyi başarırım ama yaraları iyileştiği zaman , tekrar yara açılana kadar sormazlar, ne halini ne hatrını...(aile bunun dışında)

Bunun dışında, mutlu etmek istiyorsan karşındaki insanı anladığını ona hissettirmen yeterlidir, hep itiraz hep suçlama hep muhalefet, hep öğüt , hep akıl vermek insanı boğar, senden kaçarlar. Sadece anlamak ve dinlemek... Sen anlayıp dinledikten sonra zaten o bazı şeylerin farkına zamanla varacaktır...

0|1
    0|0
  • Kendimi mutlu etmeyi başarırım çoğu kezzz başkalarınıda mutlu etmeye çalışırrımm , Çünkü o insan mutsuz olmayı kafaya takmışsa hiçbir şey onu güldüremez..

0|1
    0|0
  • Çok mutsuz kendim ya da çevremden birisi olsun.. İstediğimde mutlu ettiğim oldu ve kendime bu konuda güvenirim.

0|1
    0|0
  • Kendimi ve kardeşlerimi istediğim an mutlu edebiliyorum. Annemden emin değilim tam. Sevgilim olmadığı için o konu da bir şey diyemeyeceğim.

0|1
    0|0
  • Kendin hariç herkesi mutlu etme özelliğine sahibim:)

0|1
    0|0
  • kendimi mutlu edemiyorum hayır

mutluluk yok benim kavramımda

0|2
    0|0
  • tahammülsüzümdür.

mutluluğun üzerine de düşmem.

0|1
    0|0
  • kendimide arkadaşlarımıda mutlu etme konusunda kendime güvenirim,bunu herzaman yaparım

0|1
    0|0
  • Kendimi degilde hep baskalarini mutlu etmisimdir.

0|1
    0|0
  • Eger istersem herşekilde başarıyorum kendime de güveniyorum

0|1
    0|0
  • başarırım sevdiğim biriyse özellikle :)

0|1
    0|0
  • İstersem herseyi basaririm ^^

0|1
    0|0
  • Çok mutsuzken ölesim gelir yahu benim babam hariç kimseciklerle uğraşamam kendimde dahil ..

0|1
    0|0
  • kendimi zor mutlu ederim de çevremdeki kolay mutlu edebilirim

0|1
    0|0
  • kendimi değil de başkasını mutlu etmek daha kolay

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• her ikisinede evet diyorum..

bu konuda becerim vardir..

Hicbirsey yapamazsam onlari dinlerim rahatlar iclerini bosaltir mutlu olurlar :)

1|1
    0|0
  • Kendimi pek muytlu etmeyi başarabiliyorum diyemem ama insanları sevindirmeyi,mutlu etmeyi başarabiliyorum.

1|1
    0|0
  • Aileyi mutlu etmek genel olarak kolaydır , babana saygı göstererek , kardeşinin çok istediği birşeyi yapmak , anneni gidip yanağından öpmek vs vs.Ama iş sevgiliye gelince sevgiliden sevgiliye değişiyor.Öyle sevgililer vardırki dünyayı önüne sersen mutlu olmaz , öyle sevgili vardırki bir tokayla dünyalar onun olur :)

0|1
    0|0
  • ewet başarırım :)

0|1
    0|0
  • en iyi yaptıgım şeylerden birisi

0|1
    0|0
  • sevdiklerimi evet, kendimi Hayır...

0|1
    0|0
  • hı hı ^_^ çok iyiyimdir zaten günü kötü geçen biri benimle konuşmaya gelir hemen yanımda bitiverir :) ^_^

0|1
    0|0
  • istedigimde evet basarabiliyorum...

fakat genelde kendi omurgam ile dik durmayi yegledigim icin, baskalarinin omurgalarina yani onlari her konuda mutlu etmedigimde dogrudur...

0|1
    0|0
  • canım istedikten sonra her türlü.

0|1
    0|0
  • Kendimi mutlu etmeyi pek basaramam..

Ama sevdigim insanlarin mutsuzlugunu gidermek icin elimden geleni yaparim..

0|1
    0|0
  • İster istemez evet yapıyorum bunu (:

0|1
    0|0
  • mutlu ederim sanırım:)

0|1
    0|0
  • Sanırım en iyi olduğum konulardan biriside kendi kendimi veya bir başkasını motive edebilme. İstediğim an kendimi veya bir insanı psikolojik olarak motive edip mutlu olmamı veya karşıdaki insanın mutlu olmasını sağlayabiliyorum.

1|1
    0|0
Yükleniyor...