Arkadaşınızın bacaklarınıza baktığını fark etseniz ne yapasınız?

Kızlara soruyorum. Arkadaşlarınızla toplanmış yemek yarken gruptan bir arkadaşınızan masanın artından gizlice bacaklarınıza baktığını fark etseniz ne yaparsınız?

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• Arkadasin yakinligina bagli gercek arkadassatukururum samimi degil izak arkadassa baksin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• pantolon varsa altımda istediği kadar baksın etek giymişsem hata benim ne desem suçlu olurum.

0|1
    0|0
  • doya doya baksın ama rahatsız olurum ben

0|0
    0|1
  • rahatsiz oldugumu belli ederm sonra masadan kalkar giderim

0|0
    0|0
  • o arkadaşın kim olduğuna bağlı,beğeniyorsam rahatsız olmam hatta biraz daha aralarım,ama ona hissettirmeden,ama beğenmeyeceğim biri ise toparlanırım,daha düzgün otururum, başka bir tepkim olmaz,isteyen istediği yere bakmakta özgürdür engelleyemezsin

0|0
    0|0
  • yüzüne tükürrüm

1|0
    0|0
  • Ters ters bakarim yüzüne salak degilse tekrarlamaz herhalde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Zaten kadın erkek farketmeden bacaklarıma bakıyorlar. Alıştım artık.

0|0
    0|0
  • Eğer ben bir kız olsaydım yemin edebilirim ki mutlu olurdum. Çünkü güzel ki bakıyor.

Ağzının payını verirdim ama sonra :)))

0|0
    0|0
  • bende bakarım herşey karşılıklı sonuçda :D

0|0
    0|0
  • bacaklara bakmak gene ne anlamsız ne boş bir iş... bacaklara bakacağı kadar göğüslere baksın daha mantıklı :P

0|0
    0|0
    • İyi de göğüsler gözükmüyor ki bacaklar gözüküyor.

• demek ki sen bakmışsın

0|0
    0|0
  • Ben de bakabilir miyiiim ? ^_^

0|0
    0|0
  • Kadın Giymeseydi, Erkekte Bakmazdı...

0|0
    0|1
  • eteği indirirdim :D

0|0
    0|0
  • bırak şimdi bacaklarıda fotodaki parabellum gerçekten senin mi ?

0|0
    0|0
    • O benim değil ama o markanın değişik rengi bizde var.

• Benim hayalimdeki tabanca Remington.

• hepsi hikaye eger kullanıyosan makinanı yani sadece taşıma veya bulundurmak yerine icraatların oluyosa desert & - s&w 357 magnum uzun namluyu dene hatta imkanın varsa bulurum çevrem geniş diyosan 500 s&w

• Kızlara sormuşsunda şöyle bişeyde var e zaten göstermek için açmıyomusunuz? Hani benmi yanlış biliyorum.

0|0
    0|0
    • O da doğru ama şöyle de bir şey var, belki belli bir kişi ya da kişilere göstermek için açmıştır. Herkesin bakmasını istemez.

• Ya o zaman şöyle belirtiyim. Sen açsanda açmasanda erkekler kızları süzer. Kızlar bile kızları süzüyor.Sana baktıklarında seni rahatsız ediceklerini pek sanmıyorum,erkek arkadaşın olsaydı öyle şeyler giydiğinde onun canı yanardı,yani o başkalarının bakmasını istemez :) Ve O etrafınızda kanka, dostum, kardeşim ayaklarına takılan erkeklerin hepsi sizinle sevişme hayali içindeler bilin istedim. :)

• göğüslerimi de açar dikkatini farklı bir noktaya çekerdim bayan olsaydım:D:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...