Kadınlar hislerini bastırmada(gizlemede diyebiliriz) sizce erkeklerden daha mı başarılı?

ben biraz böyle gözlemledim açıkcası peki sizcesi nedir siz ne dersiniz?

Güncellemeler:
mesela aşk acısı çekiyor ama belli etmiyor(en fazla 2 gün ağlıyor), gururu kırılıyor ama belli etmiyor vs vs sanki mutluluk pozu vermekte daha başarılılar?

hmm sonra en yakın arkadaşları sandığımız kişiler bile olsa belli bir mesafeyi koruyorlar... sırlarını iyi saklıyorlar,

hadi biraz daha ileri gidelim; hayatta erkeklerden daha hırslılar umutlarını kolay yitirmiyorlar...

gibi gibi...

0|0
18|3

En İyi Kız Görüşü

• erkekler tek konuda başarılı olabilir

ama kadınlar her konuda deneyimlidir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Erkekler daha çok bastırıyor bence duygularını

0|1
    0|0
    • açılamıyoruz ya işte hep ondan bu :)

• yeteneklerini insanlar doğrultusunda kullanabiliyorsun ya da kullanmaktan çekinmiyorsun yani...

tabi zaman gösterecek...

• Hm baklım zaman ne göstericek :)

• Erkekler bu konuda daha başarılı bence. Biz kizlar duygularımızı yönlendirme de çok yetenekliyiz diyemem.

0|0
    0|0
    • tam tersi diye sanıyıdum

• Kizlar yalandan gülmeyi başarır içine atmayi basarir ama bir erkek kadar güçlü degildir bu konuda heleki sır saklamak bir kiz asla saklayamaz herseyini bilen bikaç iyi arkadasi vardir muhakkak. Ben aşk konusunda feminen olamicam gerçekten aşık olan adamla kadini kiyaslarsak erkeğin aşkı daha samimi geliyor bana kizlar biraz daha cabuk unutuyor bence.. nacizane fikrim.

• erkekler ya hiç belli etmez ya da köpek gibi peşinde gibi davranır ortaları yok :) ama biz kızlar ole değiliz ortayı buluruz ne cok peşine düşeriz ne de salıveririz :)

2|0
    0|0
  • Değiller en azından ben değlim

0|0
    0|0
  • Erkekler daha başarılıdır

0|0
    0|0
  • doğru gözlem

0|0
    0|0
  • Her konu da kalbim dilimdedir ama söz konusu aşk anlamında duygularıma hissettiklerimi gizlemelere üzerime yoktur

0|0
    0|0
  • Erkekler daha başarılı kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Valla benim icim disim bir. Aklimdaki, yüregimdeki dilimde...

Hatta aksine hislerini istese de gizleyemeyen biriyim. Muhakkak belli ediyorum

0|0
    0|0
  • gerçekten iyi bir gözlemcisin :D

0|0
    0|0
  • Kesinliklee eveeeeeetttttt ama istisnalar kaydei bozmaz tabi

0|0
    0|0
  • Kadınlar mı erkekler mi daha iyi bastırır bilmem. Ama bu konuda kendinde yetenek görüyorum :)

0|0
    0|0
  • evet daha basarili bence

0|0
    0|0
  • Hayır gizleyemem ..

0|0
    0|0
  • Erkekler daha başarılıdır

0|0
    0|1
  • Erkekler bu konuda daha başarılı diye düşünüyorum. Şahsen hiçbir duygumu gizleyemem. Duruşumdan, yüzümden, konuşmamdan, hatta yazışımdan bile belli olur. Erkekler öyle değil, isterlerse çok iyi gizleyebilirler duygularını.

Acı çekiyorsam, üzülüyorsam, ya da cok mutluysam hepsini sonuna kadar yaşarım. Belli de ederim, ama beni anlayan insanlara sadece. Beni anlamayacak insanlara rol yapma konusunda başarılıyımdır.

0|0
    0|0
  • yemin ediyorum ameliyatı olsa olup aldırıcam bu gizleme huyumu. yanıyorum eriyorum bitiyorum aşkından ama neymiş burnu havada tutucaz ya. çocuk gözümün çiçeğine bakıyor ben bir havalar kafa çevirmeler. oh olsun bana şimdi beklerim böyle!

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Erkekler bu konuda daha başarılı.. Cinsellik hariç

0|0
    0|0
  • kimi bayan evet , kimi bayan hayır .

0|0
    0|0
  • Hayır değil

0|0
    0|0