Aşk kadınları aşk adamları bir bakarmısınızzzzz?

3 yıllık biraaa birlikteliğim var süpriz yapmak istyorum kafamda olan bişey var yardımcı olurmusunuz bir kitap gibi bişey yazmak istiyorum ön ve arka kağında fotorafmzı bastrcam bir kitap gibi aynı romanın adını ölümsüz aşk veya vazgeçilmezim tarzı bişey düşünüyorum sizce ne yazmalıyım nası başlamalıyımyada aklınızda buna benzer bişey var mısize yapılan ya da yaptığınız yarsım edinnn :))

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• ya hep söyledim bak buradaki bu tür konulara kitapla mitapla olmaz bu işler hepsi boş bunların erkegin kalbine giden yol migdeden geçer kendi ellerinle envayi çeşit bir akşam yemegi hazırla en zahmetlilerinden en iyilerinden çeşit çeşit oturun güzel bir yemek yiyin illa kitabıda vercem diyosan yemekten sonra onuda ver...

1|0
    0|0
    • Elmalı turta yaparım arda çok sever sonra zaten saynı hatrlamdığım kadar yemk yaptım ona birlikte çok şey paylaştık anesinden izin alıp kaç.kez gitim ona kahvaltı hazırladım öpücüklerle uyandırdım yani değişk fikrler düşünüyorum :) biliyorum ben o taktği zaten boğazna çok düşkündür :)

• Eyvallah saolasın :)

• sende eyvallah :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Eğer ki yazılar hazır değilse kısa vadede yazman uzun sürer. Bence şöyle yap kitabın her sayfasına fotoğraflarınızı koy hepsinin altına da kısa kısa bir cümle yaz.

1|0
    0|0
    • Bilmiyorum ki olbilir ama ben ciden bir roman yazmk istyrm ama çok zor

• en baştan başla, onun sana yazarken seni tavlamak için yaptığı numaralar falan olduysa ta oradan başla... gerisini getirirsin.

1|0
    0|0
    • Aynen yaa bem bir başlıyım gelir.gerisi

• 3 yıllık birlikteligin var ve yazacak bişe bulamıyormusun?

Respect..

1|0
    0|0
    • Hayır ya ne yazsam ya böle anılarmızmı duygulularmı nası başlım off sıkıntı ya

• ben birine kemer almaya söz vermiştim arkasına hattatın birine kendi yazdığım şiiri yazdırmıştım :) ahh gençlik bırakma beni :D

0|0
    0|0
    • Ahahhahh :D ah gençlik bırak beni süpermişşş

• afiyet olsun :)

• :D

• My Mystic Dream

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...