Daha dün birbirinize doyamadığınız ama bugün ettiğiniz kavgadan sonra ayrıldığınız bir ilişki oldu mu?

Kızlar ve beyler demek istediğim şu; böyle bir anda olan ayrılıklardan sonra ne olur? Dün deli gibi aşkımlar, ayrılmayalım ölürümler havada uçuşurken, ertesi gün bir anda kötü bir kavgayla ayrılırsanız daha sonra ne olabilir?

--------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------

Ve ben ne yapmalıyım bu durumda çok kararlı konuşuyoruz bu kez bitti dedik, suçlu olan da o? Ben sadece değerimi ve hatasını anlasın diyodum bir anda çok ciddileştik.

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• ne olacak sevıyorsa ıkı tarafta bırbırını oldurseler mutlaka sonu barısma olur..bende cok kavga ettım ayrıldım kufur bıle yedım agıza alınmayacak lafları bıle unuttum sevıyosan sevgı sınır tanımaz.mutlaka yollar kesısıyor tekrar.ama alıskanlık halıne getırıpte tuketmemek lazım olan sevgılerı..

0|1
    0|0
    • evet bizimde kavgalarımız bir an oluyo ve çok sert oluyo. Benim istediğim gibi bizim değerimizi anlamasını nasıl sağlarım kızın? İlla ben onun ayağına gidicem de mi düzelicek? Siz nasıl barışıyordunuz?

• valla kkızlar genelde erkektan bekler ılk adımı benımde haksız oldugum yonlerım ıllakı olmustur ama yapı meselesı ben ınada bınınce kendı gelıyordu.bende sevdıgım ıcın barısıyordum tabi..bısey olmaz ablacım sevıyosa barısırsınız.bıraz sen bekle ozaman bı hafta kadar sık dısını arama bakalım belkı kendı duser.

Kızlar Ne Diyor 5

• mutluluğuna doyamadan...

Ne kadar da sıkı sarardım seni

Sanki gideceğini anlamış gibi

Ne kadar da yürekliydim seni kaybederken

Sen ki gelmeyecek olsan dahi...

sensiz kalmışken bensiz de kalmaları

onlara ne kadar acı gelecekti

biliyordum ki ne kadar acı verse de sensizlik

onlar için yaşamam gerekli...

Kaybetme duygusuna alışmaya çalışır gibi

Heran meleklerimi koklu...

...

0|0
    0|1
    • ne güzel günler, yaşarken senle

doyamadan bitti,sevda mevsimi

ne güzel düşler görürken senle

kesildi dostların, selam sabahı

kalmadı kimsenin,bende bir ahı

içmeye başlarken,senle günahı

hayalin akar, geçer serimden

kulağımda sesin,çınlar derinden

dumanlar tüterken,yaktığın yerden

• şu zalim feleğin,tiyatrosunda,

başrolü kaptım,dert oyununda

kör şeytana uyup,gittin sonunda

özlemin aklımı,çekerken dara,

kalbimde açılır,onulmaz yara

sözlerin içimi,yakarken nara

• Yaşamadım yaşanadabilir.

0|1
    0|0
  • Zaman ver ..

0|1
    0|0
    • Ne kadar zaman mesela? Yaşadıysan bana lütfen söyle ya, ne kadar zamanda yokluğu, değeri anlaşılır? Biz en fazla bir hafta falan ayrı kalabildik 2 yıllık ilişkide

• Yine 1 hafta sürer merak etme

• sanırım şuan tamda bu durumdayım..

0|0
    0|0
    • valla siz de mi? Ne zamandır birlikteydiniz? Sizde hatalı olan kim?

• Yaşadım aynı yatakta uyandığım adamla ertesi gün ayrıldık.

0|0
    0|0
    • Sonra noldu? Kimdeydi suç? Kİmse alttan almadı mı bir süre sonra?

• 2 senelik bir ilişkiydi eski sevgilisiyle konuşup yakın olmamasını istedim oda karşı çıktı ayrıldı. 4 aydır ayrıyız barışmıyoruz .

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...