Kim, ilginç olduğunu düşünüyor? Hangi yönüyle?

Kim (kendisinin) ilginç olduğunu düşünüyor? Hangi yönüyle?

Güncellemeler:
Hmmm,nedense ben alakasız yazılan yorumları ilginç buluyorum. "Kim kendisinin ilginç bir tarafını anlatmak ister" diye soruyorum ancak bütün normal "vatandaş"lar aşağıda toplanmış. : ) İlginç...

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben ilginc oldugumu dusunurum cogu zaman. Cocuk konusunda cok ilgincim, ozellikle diger turk annelerle karsilastirildigimda : cok rahat bir insanim, banyodan sonra cocugun pesinde hirkayla gezmem, yemek yesin diye zorlamam, televizyonu acip onunde saatlerce birakmam. Size normal gibi gelebilir ama annelerin cogu panikdir cocuk konusunda iste ben oyle degilim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Etrafımdaki insanlar her şekilde benim ilginç olduğumu düşünürler. Bence ben gaayet normal bir insanım :D

0|0
    0|0
    • ben, size anlattıklarımdan sonra emin olun ilgincim. bunu anlamışsınızdır.

• nabza göre şerbetim ben

0|0
    0|0
    • nedense sizin ilginçliğiniz; espri mahiyetinde gülünç ve alakasız cevaplar vermeniz.

• hala diretiyorsunuz dürbünün pis tarafından bakmakta. Yo, ben sadece bu cevabınıza alaken değil, genel m�n�da dedim yorumumu. Engellemekten falan söz bile etmem, cevaplarınızdan hoşnut olmamam gibi bir durum da yok. Neyse boşverelim,ben hortlattım bu tartışmayı. Belki başka bir zaman size ne demek istediğimi anlatabilirim. Şu an bu mümkün olmadı,sorun benim.

• İlginç olduğumu düşünenler çok ama ben kendimi gayet normal buluyorum

0|0
    0|1
  • Ben balıkla çok ilgincim.

1|0
    0|0
  • ilgincim rüyalarımla :)

0|0
    0|0
  • normalim

0|0
    0|0
  • Ben jennyle çok ilgincim.

0|0
    0|0
  • İlginç değilim.

0|0
    0|0
    • hmmm,o zaman sizi buraya getiren şey "ilginç olmamanızın" size kattığı ilginçlik.. :) yoksa niye cevap veresiniz.

• Önüme ilk gelen soruya tıkladım.

• Tam tersine can SIKICI oldugumu düsünüyorum :-))

0|0
    0|0
  • Sıradan bir vatandaşım.

0|0
    0|0
  • İlgincim.Mimiklerimi çok iyi kullanıyorum

0|0
    0|0
  • allaha sukur normal takiliyorum bu ara

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• nerem rutin ?

0|0
    0|0
  • İlginç biriyim bugün neşeli ve hareketliyim yarın suspus mal gibi olabilirim belli olmaz :D

0|0
    0|0
    • Güncellemeye 5 yıldız :D

• Kardeşim iyi bir beyin herkeste yoktur normal karşıla bazı şeyleri anlıosun demi beni ? :)

• anlıyorum, peki:)

• dünyada benden bi tane daha yok kişilik olarak

0|0
    0|0
    • anlatın lütfen. neden öyle?

• tşkkr ederm tavsiyenz içn :)

• rica ederim.

• ilginç biriyim bende kendimi tanıyamıyorum bazen

0|0
    0|0
  • cok ılgıncım bır kere bıle sevılmedım hep ama hep reddedıldım, bence garip=)

0|0
    0|0
Yükleniyor...