Lütfen soruyla ilgili yorumlar yapın

arkadaslar okulda bir cocukla bakısıyordum devamlı.oda bakıyordu. hatta cocugun arkadasları bile bakıyorlardı. demekki hakkımda konusuluyor. ve cocuga ondan hoslandıgımı belli ettım ama cocuk gelmedi yınede. bu arada cocukla muhabbetım yok. her neyse bu cocugun arkadasını facebookta sahte bir hesaptan işlettim:) okuldan biriymiş gibi. böyle muhabbet baya bir ilerledi oradan buradan. sonra ben dedımkı senın yanında bir cocuk var(hoslandıgım cocugu tarif ederek) işte o. sürekli benım bır arkadasıma bakıyormus ama arkadasım ondan hoslandıgını belli etmesine rağmen,kıza yazmamıs. baskasına yazmıs. deli mi ne falan dedım. dedıki "arkadasın güzel mi? ve sarısın mı?" ve ben sarısınım bu arada. sizce cocuk bu lafı beni kasdettiği için mi söyledi? yoksa cocuk sarısınlardan hoslanıyor anlamında mı söylemiş olabilir?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• çocuğa resmen o kız benim demişsin.. şimdi dua et anlatmasın çocuğa, şansın varsa da artık geçmiş olsun..

0|0
    0|0
    • ya anlatsın ondan birşey olmazda emin misin anladıgına? bende karsılıgında dedımkı hayır kız esmer falan dedim isim salladım. dedıkı ben ısım falan bilmem link varsa at ve o sarısın hastasıdır . sarı olsun yeterki falan dedı. yınede anlamıs mıdır?

• ben olsam anlardım da.. onu bilemem.

Erkekler Ne Diyor 2

• Ergen asklari boyledir fazla takilma

0|0
    0|0
  • senden çok var bu oyunda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bakmayı aşk sanmayalım artk.erkekler genel bakıcı :)

0|0
    0|0
  • Senin olduğunu anlamış geçmiş olsun :D

0|0
    0|0
    • emin misin ya. bende dedımkı hayır kız esmer falan dedim isim salladım. dedıkı ben ısım falan bilmem link varsa at ve o sarısın hastasıdır . sarı olsun yeterki falan dedı. yınede anlamıs mı?

• utanıyorsun belliki :D

• evet :)

Yükleniyor...