Hayatın ızdırabına katlanmanın bir yolu var mı ?

Çok acı çekiyorum. Deliricem ... çok kötü şeyler yaşadım son 6 senedir. Bitmiyor kabuslar.

Hiç arkadaşım yok dertleşicek kimsem yok. Ailemle aram iyi değil onları utandırdım hep vicdan azabı çekiyorum. Boşandım herkese rezil oldum herkesi kaybettim. Yalnızlıktan ölücem. Hergeçen gün içten içe eriyorum sanki. Dertleşceğim milyonlarca insanın içinden biri bile bana düşmemiş. Bu içimdeki cehennem gibi yanan ızdıraplara nasıl dayanıcam ben. Nasıl vicdanımı susturucam geçmişi silicem. Allaha yalvarıyorum günahlarımı affetsin diye hergün. Bu yalnızlık beni bitiren... Kalbim içim heryerim çok acıyor.

Sadece paylaşmak istedim bu duyguları hisseden varsa birşeyler önerebilir belki bana

çok çaresizim.

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• boşanmak iyi bir şey değil belki ama rezil olunacak bir şeyde değil,

herkes hata yapar

ailenle aranı düzeltmeye çalış

bundan sonra kendine yol çiz

hatalar yapma

1|0
    0|0
    • Rezil oldum çünkü nişanlıydım başkasına kaçtm evlendm ve boşandık çok kötü şeyler oldu. rezil oldum herkese çok utanıyorum. vicdanım susmuyor...

• teşekkürler :)

• rica ederm...

Erkekler Ne Diyor 7

• Öncelikle çaresiz olma hayata dair beklentilerin olsun herşeye sıfırdan başlayabilirsin mesela durumun zor bilirim sölemeside kolay ama bir dene geçmişte yaşadıklarını tabiki bilemem ama ALLAH inş affeder dua etmeye devam et burayı bir imtian olarak düşün bundan sonraki soruları doru cevaplamak senin elinde ;)

1|0
    0|0
    • inş affeder beni de. çok kötülük yaptım anneme babama... ölüyorum sanki :(

• Yıpranmışın iyice ALLAH ın kullarına merhameti bir annenin çocuğuna merhametinden daha fazladır bunu bil yeter gerçekten pişmansan ALLAH affeder takma kafana hepimizin yanlışları olmuşturda oluyodurda merak etme hatasız kul olmaz ve sen hatanın farkındasın ne mutlu sana eğer burada daha açık konuşamayıp anlatmak istersen dinlerim yazabilirsin ama dediğim gibi ALLAH affeder yeterki gerçekten pişman ol Tevbe et yaptığın şeylere ;)

• teşekkür ederim. öyle yapıcam sağol

• Şehir değiştirme vs. imkanın varsa değiştir ama yok diyosan seni rahatlatacak aktivitelere yönel spor resim vs.Zaten iyi biriysen arkadaş edinirsin bide biz erkekler ne kadar oynak kızlardan hoşlansakta içi buruk kadınlar daha çok tercih edilir onları kafana takma

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim tesellin için. ama erkeklerle aram yok artık vicdanımla uğraşıyorum bu aralar bu kadar yaralıyken kimsenin dönüpte yüzüne bakamıyorum :(

• Tavsiyem başka bir şehre taşın herşeyden uzakda yeni çevre falan iyi gelir

0|0
    0|0
    • inş taşınırız... tek isteğim bu

• Herseyin çaresi var. Hala nefes alıyorsun unutma

0|0
    0|0
  • ben senın dertleşeçek arkadaşın olurum gercekten.sana deegr evririm ama sende bana birbrimizi sever birbirimizle ğüzel zmanlar gecirmeye ne dersin

0|0
    0|0
    • teşekkür ederm sanal istemiyorum gerçek arkadaş istiyorum hepsi bu...

• inan gercek olaçam dürüst efendi maskesiz yalansız. telefonda konuşuruz görüşürüz belki ğüvenilir olmak isterim bir denemeden ne cıkar bende acı cekiyorum sanal deyip durma sanalda olsa dürüst olaçam söz veriyorum. bak bu saate bunalrı yazıyorum neden bende yanlızım ve hiç arkadaşım yok. inan ayıplamadan eleştirmeden her şey aramızda dürstce dost oaliliriz.lütfen.

• insanalra güvenmedikçe asla mutlu olamayız bende sizi tanımıyorum ama güvenmek istiyorum sevmek derger vermek genede sizbilirsiniz.

• dertleşecek gerçek birini arıyorsan mesaj at kafi.. dinlemeden tavsiye vermek pekte anlamlı değil

0|0
    0|0
  • hatalarından ders almışsın anladığım kadarı ile.

kırdığın herkesten özür dile ve yeni bir sayfa ac

0|0
    0|0
    • evet baya ders aldım ama vicdan azabı bırakmıyor yakamı aynaya bakamıyorum ölüyorum sanki hergün. çok utanıyorum herkesten.

• son pişmanlık fayda verir.

yeni bir sayfa ac dediğim gibi

Kızlar Ne Diyor 5

• vicdanın neden rahat değil ? neler oldu ?

0|0
    0|0
    • Evden kaçtım kçarak evlendm ve başka erkeklerde oldu hayatımda öncesinde ailemi çok utandırdım şimdi olgunlaşabildim hiç düşünmüyordum nolcağını anı yaşıyordum. herkese rezil oldum küçük düştüm. çok utanıyorum.

• Durr biii her karanlık gecenin bir aydınlık sabahıı var noldu bu kadar eklersen yardımcı olmaya çalışırım sana

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim ama bana kimse yardım edemez ki bu düştüğüm karanlıkta kimse görüpte çkarmıyor beni çok çaresizim. yapayalnızım :(

• teşekkürler canım benm.

• Kafanı elinin arasına koymak boşşş şimdi La Havle vela çek kuvvet topla deki O Allah birdir.. Ve kendine gell önünde çok insan senden daha rezill unutma

• Özelden yaz bana dertleselim

0|0
    0|0
    • Ne olursan ol gel demişler ümitsizliğe düşme dua herseyin ilacıdır

• inş affeder beni. çünkü bir hata değil üst üste çok hata yaptım kötülük yaptım en çokta aileme . etrafa rezil oldum kimsem kalmadı. çok pişman ve mutsuzum napıcağımı bilmiyorum.

• Her zorlukla beraber bir kolaylık vardır unutma. Ayrılmak rezil olmak demek değildir asıl kötü bir evliliği devam ettrmek rezilliktir. İsterseniz duanızla dağları yerinden oynatabilirsiniz diyor Allah. Bu derdinin mi cagresi olmayacak?

• Gel dertleşek.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim ama yazılarla anlatamam içimdekiler sıcak bir el sıcak bir kahve ve beni anlayan bir çift göz istiyorum kaşrımda. :((

• De ki: "Oyunun sonunu görmek istiyorum. " Bilemezsin iki dakika sonra bile hangi güzellikler ile karşılaşacağını. Aydınlığın değeri anlaşılsın diye karanlık var. Kararlar al, yap bi' şeyler.

0|0
    0|0
    • inşallah hayat banada güler bu vcdan aazabı bu geçmiş beni eritiyor her geçen gün dayanamıyorum. :(

• Yeiden başlamak imkansız değil.

Yükleniyor...