Ayrılık acısının çaresi var mı?

Ayrılalı 2 hafta oldu ve düzgün bir şekilde vedalaştık ama telefonuma her mesaj geldiginde kalbim hızlı bir şekilde atmaya baslıyor acaba o mu attı diye ? bu acının çaresi var mı ? :(

Yardımcı olurmusunuz ?

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

• Yok bu acının çaresi canım sen onu unuttuğunu sanacaksın, zırt diye mesaj gelecek, acaba o mu diye yerinden fırlayacaksın, bakacaksın ki Vodafone... :D:D Hayat bu işte alışacaksın :D

0|1
    0|0
    • aynısı 5 dk önce oldu laptopun basından fırladım ama turkcell :(

• Türkcell ile hayat paylaşınca güzell :D

Kızlar Ne Diyor 13

• Sadece zamanın geçmesini bekle , beklerken de başka şeylerle oyalan kafanı meşgul etmeye bak , düşünecek vaktin olmasın ..

0|0
    0|0
  • hala içinde bi umut var..demek ki ayrılmayı o istemiş olmalı...bu umudu yok et edebiliyosan...kendini telkin et...mesela "çok güzel günler gelecek..herşey daha güzel olacak.."falan filan...olmuyosa da unutma, zaman herşeyi yutar..en fazla 2-3 aya kadar geçer gider...

0|0
    0|0
  • zamanla alışıcaksın ilk zamanlar böyle olması gayet normal

0|0
    0|0
  • Kim ayrılmakistedi ? senmi eğer sen ayrılmak istedinse inşllh kalbin yerinden çıkar:) umarm ex aşkımda bu durumdadır ama çok bekler:)) çok beklersinzz ulemmmmmmmmmmm:))

0|0
    0|1
    • yanlıs anlasılmalar sonucu ben ayrılmak istedim ona beni unutmasını söyledim ve 2 3 gün boyunca cevap vermedim ama hatamı anladım

• al işte cesaretini güya kaybetmeyeceklti 1 dk boş bırakmaya gelmiyorsn ha hemende kaybettin bile :D

• ben bu gidişle hep kaybedicem galiba :) keske hiç sevgili olmasaydık ben onu uzaktan sevseydim hemde saf duygularımla şimdi herşey değişiyor bilmiyom anlycan :)

• Tek çare zaman..Bu grip değil ki ilaç alınca geçsin gitsin ki grip bile bir anda geçmez...

Acısını yaşayacaksın üzgünüm ama bir gün gelecek üzülmeyeceksin.

0|0
    0|0
  • ewt var ZAMAN...

0|0
    0|0
  • zaman

0|0
    0|0
  • neden ayrıldınız ?

0|0
    0|0
    • öğrenmem gereken kötü şeyler ögrendim

• ne olursa olsun ona bi sor be arkadasım..

• o cesareti bi yakalasam bile soramam ben utanırım yani çok zor ya onun için herşeyi yaparım ama elim kolum baglı şu an :(

• Merak etme, zamanla atlatırsın.

0|0
    0|0
  • Zamanla geçer. Sabır.

0|0
    0|0
  • zamanla geçer

0|0
    0|0
  • birinden mesaj gelirmi die başkaları araya girerya işte o an çok komik çokkk:DDD

0|0
    0|0
  • Psikologa gitmelisin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• zamanla gecer bide yatmadan önce 2 tek atarsın sevdiğin bişeyden miss

0|0
    0|0
  • acı görmemişsin

0|0
    0|0
  • Uzun uzun lakırdıları falan bırak, sana bunun formulünü veriyorum:

1- Ondan önceki hayat rutinine devam et..

2- Ara sıra soğuk limonlu soda iç..

15 güne kadar geçiyor..

0|0
    0|0
    • hergün onu görüyorum ama :(

• Gör.. Hatta üstüne git, dik dik bak.. Bu esnada da, sana yaptıklarını değil yapmadıkların aklına gelir. Elinde soda şişesiyle bakar bakar gıcık olursun.. Sonra nefret edersin.. Sonra nefret etmekten bile sıkılırsın. Senin için nötr olur..

Şimdi onun acısı tatlı geliyordur sana, keyfini çıkar.. Nasıl olsa sıkılacaksın... :)

• ah bi nefret edebilsem :S

• zamanla geçer,zira zaman her şeyin ilacıdır diyenlere aldanma.

0|0
    0|0
  • Zaman.

0|0
    0|0
  • carei hattını degiştir..ya da klasik ama zaman işte.

0|0
    0|0
Yükleniyor...